09červen2017

Tradiční dostihové odpoledne se 108 AGENCY 2017

V neděli 4. června 2017 jsme se společně s nejbližšími klienty, partnery a jejich rodinami zúčastnili dostihového klání na chuchelském závodišti. Sedmá kapitola sezóny nabídla návštěvníkům osm rovinových dostihů a bohatý doprovodný program. Třešničkami na dortu byly 65. Velká červnová cena, hlavní přípravná zkouška - tzv. trial - pro nejprestižnější klasický dostih roku České derby, a \"dámská\" Cena Nory Jeane pro tříleté a starší klisny.

Dostihy jsou sice jedním ze sportů s nejdelší historií, ale i dnes se v moderní podobě mnohde po světě těší vysoké popularitě a v současném přetechnizovaném světě představují pro své příznivce i aktéry atraktivní sepjetí s přírodou. Dramatické souboje elegantních a ušlechtilých koní na travnaté dráze poskytují estetickou podívanou i neopakovatelné vzrušující zážitky.

 

Atmosférou dostihů jsme ve 108 AGENCY byli nadchnuti již během pořádání první podobné akce a nesmírně nás těší, že i naši hosté ctili tradici a o klobouky, motýlky a šle nebyla nouze.

Přestože dostihy a sázky hrály prim, velkému úspěchu se těšily i představení energické kapely Jazz Trio, bezedný bar a pestrý raut. Pro nejmenší návštěvníky byl zprovozněn dětský koutek plný soutěží a her pod taktovkou šikovných animátorek, umělecky více než nadané malířky na obličeje a zručné balonkářky. Nechyběl ani zmrzlinář.

Navzdory nepřízni počasí pokládáme akci za více než vydařenou a ještě jednou bychom rádi touto cestou poděkovali všem zúčastněným.

"Vaši dostihoví nadšenci ze 108 AGENCY"

Přejít do GALERIE >>>

Zpět