Retail & Pop Up

Atraktivní prezentace produktů či služeb je základem jejich komerčního úspěchu a vhodný výběr prostor tak nelze zanedbat. Ať už se jedná přímo o naši specializaci - Pop-Up stores či krátkodobé komerční pronájmy, rádi zájemcům o tyto nemovitosti poskytneme poradenství zaměřené jak na samotné vyhledání, tak také následující koncept projektu či jeho marketing.

Retail & Pop Up

VŠE ZAČÍNÁ MYŠLENKOU. OBJEVTE KRÁTKODOBÝ PRONÁJEM PRO VAŠE NÁPADY...

Skvělý nápad potřebuje k realizaci unikátní místo a my jsme tu proto, abychom našli to Vaše. Chcete představit nový produkt, značku nebo projekt? Společně najdeme ten nejlepší prostor na míru Vašim požadavkům. Pomáháme s výběrem vhodných prostor od realizace pop-up storů a eventů až po produkci.  Je na Vás, zda si vyberete přímo z naší nabídky prostorů nebo nás kontaktujete a zrealizujeme Vaši myšlenku společně.

V návaznosti na rostoucí poptávku po pronájmu zajímavých obchodních prostor jsme se pustili do realizace zcela nové platformy "The Prostor". Projektu se ujal Dušan Hříbal, jehož úkolem je převážně nabízet klientům krátkodobé pronájmy komerčních prostor formou pop-up konceptů.

Více informací o projektu a samotnou nabídku zajímavých prostor k pronájmu naleznete na webu www.theprostor.cz.

 


NÁŠ PROJEKT

the_protor