Retail agency & Pop-Up

V retail oddělení se zaměřujeme na dlouhodobé, ale i krátkodobé pronájmy obchodních ploch. Naším cílem je usnadnit klientům orientaci na trhu a pomoci jim najít ten správný projekt za nejvýhodnějších podmínek. Protože kvalitní produkty či služby potřebují kvalitní prostor.

Retail agency & Pop-Up

RETAIL AGENCY

Naší specializací jsou komerční prostory v rámci administrativních a rezidenčních objektů. V nabídce ale máme také regionální retail parky či obchodní centra. Hledáte-li vhodné místo pro Váš obchod nebo značku, poskytneme Vám odbornou konzultaci včetně představení potenciálních příležitostí. Máme více než 12 let zkušeností na českém trhu a provedeme Vás celým procesem od záměru až po uzavření smlouvy.

POP-UP

Vše začíná myšlenkou. Objevte pop-up – krátkodobý pronájem pro Vaše nápady.

Skvělý nápad potřebuje k realizaci unikátní místo a my jsme tu proto, abychom našli to Vaše. Chcete představit nový produkt, značku nebo projekt? Společně najdeme ten nejlepší pop-up prostor na míru Vašim požadavkům. Navíc pro Vás připravíme koncept, design prostor a zorganizujeme celý event. Máme za sebou desítky úspěšných realizací.

V návaznosti na rostoucí poptávku po krátkodobém pronájmu zajímavých obchodních prostor jsme spustili originální platformu „The Prostor“, kde najdete naši aktuální nabídku prostorů a realizací pop-upů.

  • Vyhledání prostor
  • Produkce eventů
  • Konzultace
  • Krátkodobé pronájmy
  • Pronájem prostor