Služby

Miliony metrů čtverečních prodaných a pronajatých prostor, stovky úspěšných transakcí, řada prestižních nadnárodních ocenění. Za více než dekádu své existence jsme potvrdili, že našim klientům umíme pomoci ve všech otázkách týkajících se využití komerčních nemovitostí. Ať už hledáte prostory pro průmyslovou výrobu, kanceláře či sklady, sháníte pozemek nebo chcete investovat, ve 108 AGENCY vám poradíme na základě expertní znalosti a dlouholeté zkušenosti. Úzká spolupráce mezi odděleními nám navíc umožňuje řešit požadavky klientů opravdu komplexně.

Portfolio služeb

Pro majitele

Stanovení vhodné strategie pronájmu je klíčové pro efektivní jednání o využití komerčních prostor a maximalizaci výnosu v čase. Ke každému případu přistupujeme individuálně, vycházíme z aktuální situace na trhu, kterou průběžně vyhodnocuje náš analytický tým, a umíme vám tak objektivně poradit a zhodnotit možnosti a limity vyjednávání.

Zajištění pronájmu volných prostor v rámci objektu je nejčastější formou naší spolupráce s majiteli nemovitostí. Seznámíme vás se situací na trhu, představíme poptávky ze strany zájemců a následně se ujmeme role mediátora jednání s cílem dosáhnout optimálních nájemních podmínek.

Prodej komerční nemovitosti vyžaduje detailní přehled o trhu, realistické ocenění a expertní zhodnocení možné poptávky. Provedeme vás celým procesem tak, abychom maximalizovali váš výnos a minimalizovali rizika.

Pro nájemce

Seznámíme vás s aktuální situací na trhu a sestavíme přehled nejlépe vyhovujících prostor. Vždy se snažíme maximálně vyhovět zadání a zároveň představit dostatek nabídek, aby bylo možné je objektivně posoudit a porovnat. Na tomto základě následně společně vybereme preferované projekty k individuálnímu jednání.

S expertní znalostí se ujmeme role mediátora mezi smluvními stranami při hledání optimálního nastavení podmínek nájemního vztahu. Díky dlouholetým zkušenostem dokážeme obě strany dovést k vzájemné shodě.

V portfoliu našich služeb máme také komplexní formu spolupráce „na klíč“, kdy za vás plně převezmeme odpovědnost za vyjednání nájemních podmínek. Odměna se pak odvíjí od výše dosažených úspor.

V řadě případů je výhodnou cestou k optimalizaci provozních nákladů podnájem již pronajatých prostor. Proto jeho zprostředkování představuje žádanou formu spolupráce. Pomůžeme vám nastavit podmínky podnájmu a samozřejmě zajistíme vhodného uživatele prostor.

Informace jsou základem pro správné rozhodnutí. S tím vám pomůžeme díky přehledu o trhu, zkušenostem a dlouholetému sběru dat. Ať už jde o konzultaci, přípravu studie nebo vyhodnocení lokality, připravíme pro vás zodpovědně veškeré podklady.