22listopad2019

Novým CFO 108 AGENCY je Robert Sgariboldi

Robert Sgariboldi posiluje 108 AGENCY. Bude nově zastávat pozici finančního ředitele společnosti.

Robert Sgariboldi působil více než 18 let ve švýcarské nadnárodní logistické a přepravní společnosti Panalpina. V Panalpině se pohyboval od počátku jejího příchodu na český trh až do převzetí celé skupiny dánským konkurentem DSV. Během této doby zastával řadu rolí v provozním, obchodním a strategickém řízení společnosti na lokální i evropské úrovni. Jeho poslední rolí v Panalpině byla funkce generálního ředitele a jednatele pro Českou republiku a Slovensko.

„Tuto novou roli vnímám jako příležitost podpořit další úspěšný rozvoj 108 AGENCY v České republice a dalších státech, kam společnost plánuje expandovat. Se sektorem komerčních nemovitostí jsem se řadu let setkával ze strany uživatele a jsem velmi rád, že budu mít nyní možnost toto prostředí poznat hlouběji ze strany poskytovatele, resp. zprostředkovatele. 108 AGENCY má v Česku i na Slovensku skvělý tým uznávaných profesionálů a je mi velkou ctí doplnit jejich řady,“ říká ke změně svého působiště Robert Sgariboldi.

Po nástupu do 108 AGENCY bude mít Robert Sgariboldi z titulu CFO na starost finanční řízení firmy a podporu jejího dalšího obchodního rozvoje v rámci České republiky a celého regionu střední a východní Evropy, kam se chystá 108 AGENCY v následujících dvou letech expandovat. 

„Robert přichází do 108 AGENCY s mnohaletou praxí z oblasti komerčních nemovitostí a jsem proto velmi rád, že se rozhodl rozšířit řady našeho týmu. Přináší s sebou zkušenosti s podnikovými financemi a řízením lidí, které pro nás budou velmi užitečné. Nejdůležitější jsou pro mě ovšem hodnoty, které s Robertem sdílíme a lidsky jsme si sedli. Věřím, že s Robertovou pomocí se 108 AGENCY stane silným hráčem v regionu celé střední a východní Evropy,“ uvedl Jakub Holec, CEO 108 AGENCY.

Zpět