11říjen2017

Konference Logistika a doprava 2017, Bratislava

Branislav Jendek, managing partner slovenské 108 AGENCY, se 26. října 2017 představí na konferenci Logistika a doprava 2017 v Radisson Blu Carlton Hotelu, v Bratislavě.

Na trhu průmyslových a logistických nemovitostí je živo. Míra neobsazenosti prostor v mnohých lokalitách dosahuje historická minima. Poptávku po nových halách a skladech táhnou zejména 2 sektory - automotive a e-commerce, jejichž roli na Slovensku posiluje očekávaný start automobilky Jaguar Land Rover a rozvoj internetového obchodu. Dokdy tento boom potrvá a jaký sektor se zaslouží o další růst? Jaké nové pořadavky na logistiku vyžaduje dynamický rozvoj e-commerce? Co požadují nájemníci a jaká je nabídka developerů?

Braňo Jendek, managing partner a vedoucí industriálneho týmu 108 AGENCY Slovensko, bude diskutovat na téma „Ako sa menia sklady a logistika“ s dalšími odborníky. Pokud se chcete dozvědět, co můžete očekávat v rámci trhu industriálních nemovitostí v blízké budoucnosti, navštivte konferenci Logistika a doprava s podtitulem "Drony ešte nelietajú, doprava je stále v rukách ľudí," 26.října v bratislavském Radisson Blu Carlton Hotelu.

Více o konferenci zde: http://konferencie.etrend.sk/trend_konferencie/logistika-a-doprava.html

image

Zpět