30září2019

Degustace, muzika i rodinná atmosféra. Tak proběhl pátý ročník dostihů 108 AGENCY

Za dupotu kopyt, v příjemné atmosféře a s bohatým doprovodným programem – tak proběhl pátý ročník dostihových závodů v režii 108 AGENCY. Ty připadly na slunnou neděli 15. září 2019. Nechyběla ani živá hudba, kvalitní víno a spousta zábavy pro nejmenší návštěvníky.

Dostihová akce 108 AGENCY, která letos přivítala rekordní počet účastníků, proběhla v pražské Chuchli. Ačkoliv tento sportovní event připadá u 108 AGENCY vždy na jarní termín, ku příležitosti kulatého jubilea se společenská událost posunula na zářijové datum. Akce odstartovala ve 13:00 a následovalo 8 napínavých závodů, které zaujaly nejen rodiče, ale i nejmenší účastníky.

Zatímco živé víno od Marko Jeliče zaměstnávalo spokojeně degustující rodiče, děti si mohly vyzkoušet facepainting, skládání zvířátek z balónků nebo například zábavné zdobení tzv. cupcakes, tedy sladkých koláčků, pod dohledem zkušené cukrářky. Celé rodiny pak společně ochutnaly čokoládovou fontánu, byly svědky krájení speciálně navrženého dortu k desetiletým narozeninám 108 AGENCY a poslechly si slavnostní projev ředitele společnosti Jakuba Holce. 

„Dostihové závodiště pro mě nese silnou symboliku. Při pohledu na spanilé, rychlé a silné koně se nemohu ubránit alegorii s naší firmou –​ stejně jako oni se snažíme vytrvat, být vždy o pár kroků napřed a zároveň se vší elegancí dosahovat našich cílů,“ řekl Jakub Holec. 

Na společně strávený den si nakonec návštěvníci odnesli nejen milou památku v podobě polaroidových fotografií, ale také speciální dárek: desetileté degustační Champagne. 

Zpět