05duben2018

Zóna Logistika 2018 - Digitální drive

Průmysl Účast 108 agency

3. ročník konference odborného magazínu Logistika a vydavatelství Economia se konal dne 5. dubna 2018 netradičně v prostorách Konferenčního centra City na Praze 4. 108 AGENCY byla i pro letošek partnerem této platformy pro sdílení aktuálních trendů a zkušeností v oblasti interní i externí logistiky u výrobních a obchodních firem, 3PL, spedičních a dopravních společností a e-shopů.

Letošní konference Zóna Logistika byla rozdělena do tří hlavních sekcí:

  • Proměny logistiky v automotive
  • Praxe, případovky, inovace
  • Logistika on-line a off-line

Všemi se prolínalo téma digitalizace. Krom Jakuba Holce ze 108 AGENCY vystoupili zástupci firem jako Amazon, Škoda Auto, Hyundai Motor, TPCA, GE Aviation, Bosch, Magna, Datart, Pilulka nebo Zoot.

Do třetí sekce Logistika on-line a off-line byla zahrnuta panelová diskuse na téma Omni-channel retailing a logistické výzvy, kde společně diskutovali Jakub Holec, majitel a jednatel, 108 AGENCY, Michal Hanáček, ředitel pro online a logistiku CZ/SK/RO, Pilulka Distribuce, Libor Hudeček, ředitel logistiky a retailu, Zoot, Oto Hausmann, ředitel logistiky, Datart a Martin Baláž, viceprezident pro leasing a development, Prologis Czech Republic Management.

Program akce naleznete zde: https://events.economia.cz/18402-zona-logistika-2018-digitalni-drive

Zpět