08prosinec2014

Vetropack Nemšová přichází do Prologis Park Nové Mesto

Krátce po spuštění nové verze slovenského realitního portálu SKLADUJ.sk může 108 AGENCY, jako provozovatel webu, oslavit první velký úspěch. Společnost Vetropack Nemšová si prostřednictvím tohoto portálu pronajala více než 4 300 m2 moderních prostor v Novém Mestě nad Váhom na Slovensku.

Výrobce skleněných obalů pro potravinářský, chemický a farmaceutický průmysl, Vetropack Nemšová, si na 5 let pronajal téměř 4 000 m2 skladových prostor kategorie A a dalších více než 300 m2 kanceláří v Prologis Park Nové Mesto. 108 AGENCY v České republice se společností Prologis dlouhodobě spolupracuje, nyní se jedná o první úspěšnou spolupráci také v rámci Slovenska.

108 AGENCY provozuje rovněž českou verzi portálu - SKLADUJ.cz. Oba portály, SKLADUJ.cz a SKLADUJ.sk, jsou určeny pro logistické operátory a majitele nemovitostí, kteří chtějí své nemovitosti pronajmout či prodat. Díky portálu mohou využívat bezplatnou inzerci a své nabídky prostor si zde sami částečně i spravovat. Výhodou portálu je rovněž snadná orientace a vyhledávání jednotlivých nemovitostí a služeb pro poptávající, stejně tak i možnost poradenství a konzultace se zástupci portálu. Web kromě klasické inzerce umožňuje inzerentům i široké možnosti v oblasti marketingové podpory jejich nemovitostí a služeb.

SKLADUJ.cz > SKLADUJ.sk >

Zpět