17červen2013

Továrna Panasonic v Žatci novým členem sítě CTPark

108 AGENCY s potěšením oznamuje úspěšné završení spolupráce se společností Panasonic, která vyvrcholila prodejem moderního výrobního závodu v Žatci.

Společnost Panasonic pověřila průmyslové oddělení 108 AGENCY prodejem výrobního závodu v Žatci, jež tvoří budova o celkové ploše 36 000 m2 v hodnotě 40mil. Eur a průmyslové pozemky o rozloze 23,6 ha. Průmyslový tým 108 AGENCY v rekordně krátké době našel prvního vážného zájemce, který se posléze stal i novým vlastníkem nemovitosti. Celý areál od společnosti Panasonic odkoupil letos v červnu přední evropský developer CTP.

Novou transakcí společnost CTP rozšířila své již bohaté portfolio industriálních zón a jejím dvacátým druhým průmyslovým parkem se na území České republiky stal CTPark Žatec. Společnost CTP Invest je inovativní developerská společnost poskytující komplexní služby rozvoje komerčních lokalit. Společnost se specializuje na investiční výstavbu a financování velkých průmyslových staveb určených k pronájmu a na projekty prvotřídních kancelářských, víceúčelových a prodejních prostor.

Společnost Panasonic je jeden z největších výrobců spotřební elektroniky řazený Fortune 500 na 3. místo v odvětví elektronika a elektrotechnika. Společnost byla založena v roce 1918 v japonském městě Osaka panem Konosuke Matsushitou a vyrostla z prvních tří zaměstnanců k dnes bezmála 260 000 zaměstnancům.

 

 
Zpět