10prosinec2014

Štěrboholská Business Center je plně pronajat

Komerční areál u Průmyslové ulice v Praze 10 nabízí přibližně 6 500 m2 pronajímatelné plochy, ta je v současnosti plně využita. Prostřednictvím 108 AGENCY, která zajišťuje pronájem a kompletní asset management objektu, tu prodlužují nájemci své stávající smlouvy a podařilo se také získat několik nových pronájmů.

Stávající pronajatou plochu v Štěrboholské Business Center rozšiřuje přední dodavatel ucelených řešení a produktů v oblasti ICT, projektování a výstavby optických a metalických sítí, NN sítí, měřících systémů a software, společnost VYDIS Group. Společnost rozšířila své prostory na celkových 1 700 m2 kancelářských prostor a 1 300 m2 skladových prostor, zároveň v areálu prodloužila pronájem na další období.

Dlouhodobě prodloužila nájemní smlouvu také společnost STILL, celosvětový poskytovatel intralogistických řešení na míru, která si ke stávající ploše pronajala zázemí skladu. Celkově zde nyní společnost působí na více než 2 250 m2 prostor.

Mezi nové nájemce Štěrboholské Business Center patří například společnost Selecta, evropský lídr v oblasti prodejních automatů, která si pro svůj provoz v budově pronajala nové komerční prostory. Kanceláře tu má nově i společnost easyMed působící v oblasti zdravotnictví.

Lokalita, ve které se nachází Štěrboholská Business Center, nabízí pohodlné spojení osobní i hromadnou dopravou do centra města a na hlavní dálniční tahy. Okolí areálu tvoří převážně komerční zástavba.

Zpět