Startup manažer/ka pop-up prostorů (Part-Time)

Aktuálně hledáme posilu našeho projektu The Prostor. NĚJAKÉ TO KRÁTKÉ INFO… Jsme startup THE PROSTOR, který se soustředí na pop-up story a zprostředkování netradičních prostor pro eventy. Naším cílem je teď hlavně tvorba samotných pop-up storů.

POPIS POZICE je u startupu složitý… Potřebujeme pomoct s administrativou, tvorbou contentu, ale hlavně s řešením poptávek, a s tím spojené jednaní s klienty či majiteli prostorů, atd. Jedná se o celý proces – najít zajímavé prostory, vytvořit nabídku na náš web, řešit poptávku s klientem a následně majitelem, kreativně pracovat na celém konceptu atd.

S KÝM NÁM TO PŮJDE… Aby nám to ladilo, potřebujeme k sobě další pozitivní a energickou osobu. Je nám jedno kolik zkušeností má, ale musí to být zapálená osoba. Jedná se o kreativní pop-up story, eventy atd., takže je nutné být osobnost. A tato hesla by jí měly vystihovat:

Drive – Energie – Osobitost – Organizace – Kreativita – Samostatnost – Cílevědomost

FORMÁLNÍ VĚCI… Part-time (ideální pro studenty). Je nutná časová flexibilita. Angličtina. Nástup možný ihned. Jedné se o DPP, tak se musíme vejít do 10 000 Kč/měsíc

CO POTŘEBUJEME… Pošlete nám prosím něco o sobě (životopis nebo LinkedIn) plus motivační dopis. Pop-up je #futureofretail, tak buďte u toho! Kontakt: [email protected]

Čtěte více: https://www.startupjobs.cz/nabidka/14378/startup-manazer-ka-pop-up-prostoru-part-time

Zpět