07duben2022

SLOVLOG 2022

Průmysl

SLOVLOG, který se poprvé konal v roce 2007, je nejen nejstarším, ale také největším kongresem pro logistické a dopravní trhy na Slovensku. Cílem kongresu je informovat a inspirovat profesionály v oblasti logistiky a umožnit jim dozvědět se o nových trendech a osvědčených postupech ve svých odvětvích.

I letos se 108 AGENCY stala generálním partnerem 14. ročníku konference SLOVLOG na Slovensku. V roce 2020 a 2021 byl kongres přesunut kvůli šíření pandemie na toto jaro – 7. a 8. dubna 2022.

14. ročník konference SLOVLOG tvoří dva specializované odpolední workshopy: RETAILOG a DIGILOG, zaměřené na logistiku pro sektor maloobchodu a FMCG a podporu digitalizace logistických procesů. Doprovodným programem kongresu budou BizLOG, pořádané speed-datingové schůzky; SEELOG, návštěvy předních logistických platforem, kde je možnost vidět logistiku v praxi a Logistics Business Mixer, populární neformální večírek.

Jakub Velko, Senior Consultant ve 108 AGENCY se zúčastní panelové diskuse na téma: Hledání nových ekonomických standardů.

Těšíme se na další úspěšný ročník kongresu SLOVLOG.

Více informací najdete na: https://slovlog.sk/

Zpět