108 osobností

Robert Sgariboldi

Robert Sgariboldi

Head of Industrial Agency, CFO

Robert působí ve 108 AGENCY jako Head of Industrial Agency a CFO. Má na starost finanční řízení firmy a podporu jejího dalšího obchodního rozvoje v rámci České republiky a celého regionu střední a východní Evropy. Vystudoval finanční management a posledních více než 18 let pracoval ve švýcarské nadnárodní logistické a přepravní společnosti Panalpina. Během této doby zastával Robert řadu rolí v provozním, obchodním a strategickém řízení společnosti na lokální i evropské úrovni. Robertovou poslední rolí před příchodem do “stoosmičky” byla funkce generálního ředitele a jednatele pro Českou republiku a Slovensko.

Když Robert zrovna nepracuje pro 108, zajímá se o nové technologie a inovace všeho druhu. Najdete ho na golfovém greenu nebo v sedle horského kola.

Jaká tvoje vlastnost ti v práci nejvíce pomáhá? Která je ti naopak nejvíce na překážku?

Nejvíce mi asi pomáhá schopnost otevřeně se bavit o problémech a nacházet vhodná řešení. Na překážku mi asi občas bývá snaha hledat pevně daný systém a pravidla v každé situaci, neboť prostředí 108 AGENCY je velmi dynamické a kreativní... :)

+420 724 281 230
[email protected]

Zpět