Pronájem jedinečných obchodních prostor 171 m² - Nusle

K dispozici plocha 171 m2 Servisní poplatky 125 CZK m2/měsíc Parking 3 000 CZK za park. místo

V zastoupení majitele nabízíme výborně umístěné a viditelné komerční jednotky o velikosti 170 m2 s možností pronájmu okamžitě. Jednotky jsou nově vybudované a disponují vlastním vstupem. Nabízí otevřený a světlý prostor vhodný pro showroom, prodejnu či representativní pobočku. Jednotky umožňují..

Více

LIFE BUILDING C - BB CENTRUM

K dispozici plocha 125 m2 Servisní poplatky 75 CZK m2/měsíc Parking 110 EUR za park. místo

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu jednotku jejíž součástí je obchodní plocha a velkorysý skladový prostor. Minimální velikost jednotky je 150 m2 bez skladovacího zázemí. Poté je možné jakkoliv kombinovat až do velikosti cca 900 m2. Výborná dopravní dostupnost: autobusová zastávka..

Více

Burzovní Palác, Rybná, Praha 1 - Nové Město

K dispozici plocha 88 - 197 m2 Servisní poplatky 135 CZK m2/měsíc

Nabízíme obchodní jednotku v pasáži administrativně komerčního objektu Burzovní Palác o velikosti 109 m2 a 88 m2. Jednotka je připravena k okamžitému nastěhování a je vhodná pro libovolné maloobchodní využití kromě gastro.

Více

Pronájem, Kanceláře - Ústí nad Labem-centrum

K dispozici plocha 207 m2 Servisní poplatky 95 CZK m2/měsíc Parking 1 350 CZK za park. místo

CPI City Center nabízí sebevědomým firmám moderní nájemní prostory v centru Ústí nad Labem. Budova nabízí 5 700m2 celkovou plochu kanceláří a 164 parkovacích míst. Součástí komplexu je podzemní parkoviště, restaurace, supermarket, odpočinkové zóny a čtyřhvězdičkový hotel s kongresovým centrem...

Více

Moravské náměstí, Brno - střed

K dispozici plocha 543 m2 Servisní poplatky 95 CZK m2/měsíc

Nabízíme pronájem jedinečné administrativní budovy, která se nachází na prestižní adrese v historickém centru Brna mezi ulicemi Joštova, Moravské náměstí a Brandlova. Díky svému umístění je lehce dostupným místem pro zaměstnance, obchodní partnery či klienty. Atraktivitu místa podtrhuje snadné..

Více

Zlatý Anděl, Nádražní, Praha 5 - Anděl

K dispozici plocha 345 m2 Servisní poplatky 95 CZK m2/měsíc Parking 140 EUR za park. místo

Zlatý Anděl je atraktivní a architektonicky ojedinělá kancelářská budova na Andělu jejíž umístění je zcela bezkonkurenční - přímo nad stanicí metra Anděl (trasa B) a v blízkosti několika tramvajových linek , 5 min. autem do centra a 20 min. na pražské mezinárodní letiště. Veškerá občanská..

Více

Krásný světlý komerční prostor - Praha 5 - Stodůlky - 140 m2

K dispozici plocha 140 m2 Servisní poplatky 105 CZK m2/měsíc Parking 110 EUR za park. místo

Nabízíme k pronájmu světlou komerční jednotku vhodnou pro využití jako showroom či kancelář se vstupem z ulice o velikosti 140 m2. Prostor disponuje s velkorysou výlohou a světlou výškou. Lze využít venkovní posezení či terasu. Moderní budova kategorie "A" se nachází přímo u stanice metra..

Více

Dům u Myslíků, Myslíkova, Praha 1 - Nové Město

K dispozici plocha 173 m2 Servisní poplatky 75 CZK m2/měsíc Parking 110 EUR za park. místo

Dům U Myslíků se nachází na rohu Myslíkovy a Spálené ulice na pomezí Prahy 1 a Prahy 2, navazuje na obchodní zónu Václavského náměstí a administrativní oblast Karlova náměstí. Kousek od budovy je tramvajová zastávka Myslíkova a Lazarská a v docházkové vzdálenosti stanice metra B – Národní třída a..

Více

Palác Anděl, Plzeňská, Praha 5 - Smíchov

K dispozici plocha 113 m2 Servisní poplatky 170 CZK m2/měsíc Parking 130 EUR za park. místo

Moderní administrativní budova v centru nejžádanější smíchovské lokality Anděl, která představuje jednu z nejatraktivnějších obchodních adres v Praze. Lokalita poskytuje příležitost i pro odpočinek, nákupy, zábavu a sport. V samotném sousedství se nachází Obchodní centrum Nový Smíchov. Budova je..

Více

Výborně umístěné obchodní prostory - až 491 m² - Praha 5 - u metra Nové Butovice

K dispozici plocha 29 - 694 m2 Servisní poplatky 104 CZK m2/měsíc Parking 80 EUR za park. místo

V zastoupení majitele nabízíme obchodní jednotky o velikosti 491 m2, 109 m2, 65 m2 a 29 m2 umístěné přímo u výstupu metra stanice Nové Butovice (trasa B). Jednotky jsou součásti administrativní budovy Metronom a je vhodná pro maloobchodní účely všech možných typů. Zájemce nehradí provizi..

Více