retail - Mississippi House - Rohanské nábřeží - Praha 8 - Karlín

K dispozici plocha 44 - 603 m2 Servisní poplatky 95 CZK m2/měsíc Parking 140 EUR za park. místo

Projekt Mississippi House je umístěn na lukrativním místě na Praze 8, Karlín. Po jeho dokončení na konci roku 2021 zde bude k dispozici až cca 700 m2 obchodních ploch. Jednotky jsou dělitelné dle zájmu a dohody. Mississippi House nabízí díky své poloze výbornou dostupnost pro zákazníky. Tři..

Více

Pronájem obchodních prostor - 440 m2, Praha 5 - Anděl

K dispozici plocha 440 m2 Servisní poplatky 4.90 EUR m2/měsíc Parking 120 EUR za park. místo

Nabízíme k pronájmu obchodních prostor o velikosti 440 m2 v přízemí sedmipodlažní administrativní budovy Smíchov Gate. Jednotka se nachází v atraktivní lokalitě Anděl – Smíchov – Praha 5. Výborná dopravní dostupnost, v docházkové vzdálenosti do dvou minut je stanice metra B – Anděl a tramvajové a..

Více

Retail Park, Strojírenská - Havlíčkův Brod

K dispozici plocha 204 m2

V zastoupení pronajímatele nabízíme na pronájem obchodní prostory 204m2 v Retail Parku na ulici Strojírenská, Havlíčkův Brod. Retail Park se nachází při ulici Strojírenská, za stávajícím objektem Albert, a se samostatným příjezdem na výpadovce na Jihlavu. V současné době se jedná o poslední..

Více

BB Centrum Budova G, Michelská, Praha 4- Michle

K dispozici plocha 243 - 727 m2 Servisní poplatky 90 CZK m2/měsíc

Nabízíme podnájem moderních administrativních prostor v budově G, která je již 16. budovou oblíbeného multifunkčního komplexu BB Centrum v pražské Michli. Budova G je situována v severovýchodní části BB Centra (roh ulice Baarova a Michelská). Ve třech podzemních podlažích se nachází 148..

Více

Gemini, Na Pankráci, Praha 4 - Pankrác

K dispozici plocha 108 - 276 m2 Servisní poplatky 95 CZK m2/měsíc Parking 130 EUR za park. místo

Gemini Pankrác Business Centre nabízí kanceláře na prestižní obchodní adrese. Moderní administrativní budova A-kategorie, je budova správnou volbou nejen díky své snadné dostupnosti, ale i moderně vybaveným kancelářím. Budova je snadno dostupná, jak MHD, tak autem. Zároveň disponuje širokou..

Více

Dům u Myslíků, Myslíkova, Praha 1 - Nové Město

K dispozici plocha 184 m2 Servisní poplatky 75 CZK m2/měsíc Parking 120 EUR za park. místo

Dům U Myslíků se nachází na rohu Myslíkovy a Spálené ulice na pomezí Prahy 1 a Prahy 2, navazuje na obchodní zónu Václavského náměstí a administrativní oblast Karlova náměstí. Kousek od budovy je tramvajová zastávka Myslíkova a Lazarská a v docházkové vzdálenosti stanice metra B – Národní třída a..

Více

Burzovní Palác, Rybná, Praha 1 - Nové Město

K dispozici plocha 88 m2 Servisní poplatky 135 CZK m2/měsíc

Nabízíme obchodní jednotku v pasáži administrativně komerčního objektu Burzovní Palác o velikosti 88 m2 Jednotka je připravena k okamžitému nastěhování a je vhodná pro libovolné maloobchodní využití kromě gastro.

Více

Pronájem jedinečných obchodních prostor 171 m² - Nusle

K dispozici plocha 171 m2 Servisní poplatky 125 CZK m2/měsíc Parking 3 000 CZK za park. místo

V zastoupení majitele nabízíme výborně umístěné a viditelné komerční jednotky o velikosti 170 m2 s možností pronájmu okamžitě. Jednotky jsou nově vybudované a disponují vlastním vstupem. Nabízí otevřený a světlý prostor vhodný pro showroom, prodejnu či representativní pobočku. Jednotky umožňují..

Více

LIFE BUILDING C - BB CENTRUM

K dispozici plocha 125 m2 Servisní poplatky 75 CZK m2/měsíc Parking 115 EUR za park. místo

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu jednotku jejíž součástí je obchodní plocha a velkorysý skladový prostor. Minimální velikost jednotky je 150 m2 bez skladovacího zázemí. Poté je možné jakkoliv kombinovat až do velikosti cca 900 m2. Výborná dopravní dostupnost: autobusová zastávka..

Více

Pronájem, Kanceláře - Ústí nad Labem-centrum

K dispozici plocha 207 m2 Servisní poplatky 95 CZK m2/měsíc Parking 1 350 CZK za park. místo

CPI City Center nabízí sebevědomým firmám moderní nájemní prostory v centru Ústí nad Labem. Budova nabízí 5 700m2 celkovou plochu kanceláří a 164 parkovacích míst. Součástí komplexu je podzemní parkoviště, restaurace, supermarket, odpočinkové zóny a čtyřhvězdičkový hotel s kongresovým centrem...

Více