Vyjímečné obchodní prostory přímo na metru Florenc

K dispozici plocha 420 - 510 m2 Servisní poplatky 130 CZK m2/měsíc Parking 130 EUR za park. místo

Nabízíme obchodní prostory v tomto unikátním projektu přímo u výstupu ze stanice metra Florenc, v blízkosti autobusového nádraží a nedaleko Masarykova nádraží které v současné době prochází celkovou revitalizací. Přízemí prostory nabízí dvě jednotky se samostatným vstupem o velikosti cca 420 a..

Více

Obchodní prostory, Red Court, U Rustonky, Praha 8 - Karlín

K dispozici plocha 220 - 470 m2

Administrativní budova Red Court bude umístěna na pozemku vymezeném ulicemi U Rustonky, Voctářova a Švábky. Stavba bude mít čtvercový půdorys se třemi podzemními a osmi nadzemními podlažími. Hlavní vstup do budovy je kompozičně umístěn naproti průhledům z areálu RUSTONKA. Red Court je pojat jako..

Více

Block Karlín, Rohanské nábřeží, Praha 8 - Karlín

K dispozici plocha 73 - 350 m2 Servisní poplatky 85 CZK m2/měsíc

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory v nově vznikajícím projektu v Karlíně v Praze 8. Tato novostavba je situována na pozemku ohraničeném ulicemi Rohanské nábřeží, Urxova, Sokolovská a Kaizlovy Sady. Tento projekt nabídne několik jednotek v přízemí k různému využití. 350 m2 je vyčleněno pro..

Více

Burzovní Palác, Rybná, Praha 1 - Nové Město

K dispozici plocha 109 m2 Servisní poplatky 135 CZK m2/měsíc

Nabízíme obchodní jednotku v pasáži administrativně komerčního objektu Burzovní Palác o velikosti 109 m2. Jednotka je připravena k okamžitému nastěhování a je vhodná pro libovolné maloobchodní využití kromě gastro.

Více

Exclusivní obchodní jednotka k pronájmu - Italská ulice - 528 m2

K dispozici plocha 528 m2

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu obchodní jednotku v přízemí residenčního projektu Residence Churchill o velikosti 528 m2. Tato rohová jednotka s délkou výlohy 20 metrů je umístěna naproti VŠE a přímo vedle kancelářského komplexu Churchill, které nedávno obsadila společnost..

Více

Harfa Business Center, Českomoravská, Praha 9 - Vysočany

K dispozici plocha 110 - 550 m2 Servisní poplatky 95 CZK m2/měsíc

V zastoupení majitele nabízíme obchodní jednotky v blízkosti stanice metra Českomoravská (trasa B). Harfa Business Center nabízí jednotky o velikosti 110, 230 a 550 m2 se samostatným vstupem a výlohami. V okolí se nachází O2 Arena, multifunkční centrum O2 Universum, OC Galerie Harfa a..

Více

Pronájem nových lukrativních komerčních prostor - Karlín - Praha 8

K dispozici plocha 46 - 355 m2

V zastoupení pronajímatele nabízíme k pronájmu obchodní jednotky v nově vybudovaném projektu Tulipa Karlín. K dispozici budou jednotky o velikosti 123 m2, 117 m2 a 115 m2 které jsou navzájem propojitelné a dále jednotka o velikosti 46 m2. Jednotky budou nabízeny v následujícím standardu:..

Více

Obchodni prostory k pronájmu - výborná lokalita Praha 4 - Chodov - 100 - 560 m2

K dispozici plocha 100 - 560 m2 Servisní poplatky 80 CZK m2/měsíc

Tato převážně administrativní budova se nachází v docházkové vzdálenosti od stanice metra C – Chodov, v bezprostřední blízkosti nákupního centra Chodov a lékařské polikliniky. V přízemí se nachází obchodní prostory a v nadzemních podlažích kanceláře. Možnost parkování před budovou nebo pronájem..

Více

Výborně umístěné obchodní prostory - až 500 m² - Praha 5 - u metra Nové Butovice

K dispozici plocha 120 - 490 m2

V zastoupení majitele nabízíme obchodní jednotky o velikosti 120, 150, 220 a 500 m2 umístěné přímo u výstupu metra stanice Nové Butovice (trasa B). Jednotky jsou součásti administrativní budovy Metronom a je vhodná pro maloobchodní účely všech možných typů. Zájemce nehradí provizi agentuře.

Více

Výborně umístěné obchodní prostory - Bubenská - Praha 7 - Holešovice

K dispozici plocha 50 m2 Servisní poplatky 90 CZK m2/měsíc

V zastoupení majitele nabízíme obchodní prostory v budově Bubenská 1, jejíž velkou předností je vynikající dopravní dostupnost téměř z kteréhokoli místa v Praze. V docházkové vzdálenosti je stanice metra Vltavská a vlakové nádraží Bubny, v okolí budovy se nachází hned několik tramvajových..

Více