Bastion Florenc - obchodní prostory, Praha 8

K dispozici plocha 420 - 510 m2 Servisní poplatky 135 CZK m2/měsíc Parking 160 EUR za park. místo

Nabízíme obchodní prostory v tomto unikátním projektu v centru Prahy, který se nachází přímo u výstupu ze stanice metra Florenc, v blízkosti autobusového nádraží a Masarykova nádraží, které v současné době prochází celkovou revitalizací. Budova nabízí 2 obchodní jednotky se samostatným vstupem o..

Více

Gemini, Na Pankráci, Praha 4 - Pankrác

K dispozici plocha 108 - 276 m2 Servisní poplatky 95 CZK m2/měsíc Parking 130 EUR za park. místo

Gemini Pankrác Business Centre nabízí kanceláře na prestižní obchodní adrese. Moderní administrativní budova A-kategorie, je budova správnou volbou nejen díky své snadné dostupnosti, ale i moderně vybaveným kancelářím. Budova je snadno dostupná, jak MHD, tak autem. Zároveň disponuje širokou..

Více

Dům u Myslíků, Myslíkova, Praha 1 - Nové Město

K dispozici plocha 184 m2 Servisní poplatky 75 CZK m2/měsíc Parking 120 EUR za park. místo

Dům U Myslíků se nachází na rohu Myslíkovy a Spálené ulice na pomezí Prahy 1 a Prahy 2, navazuje na obchodní zónu Václavského náměstí a administrativní oblast Karlova náměstí. Kousek od budovy je tramvajová zastávka Myslíkova a Lazarská a v docházkové vzdálenosti stanice metra B – Národní třída a..

Více

Nabídka krásných komerčních prostor - 336 m² - Praha - Těšnov

K dispozici plocha 336 m2 Servisní poplatky 85 CZK m2/měsíc

Nabízíme k pronájmu kompletně zařízené a vybavené wellness prostory o velikosti 336 m2 na dvou podlažích ve výborné lokalitě Prahy 1 - Těšnov. Jednotka disponuje krásnými velkými výkladci, samostatným vstupem do jednotky z ulice a nabízí možnosti umístění loga na fasádě. Původní místo se..

Více

Zlatý Anděl, Nádražní, Praha 5 - Anděl

K dispozici plocha 345 m2 Servisní poplatky 95 CZK m2/měsíc Parking 140 EUR za park. místo

Zlatý Anděl je atraktivní a architektonicky ojedinělá kancelářská budova na Andělu jejíž umístění je zcela bezkonkurenční - přímo nad stanicí metra Anděl (trasa B) a v blízkosti několika tramvajových linek , 5 min. autem do centra a 20 min. na pražské mezinárodní letiště. Veškerá občanská..

Více

retail - Mississippi House - Rohanské nábřeží - Praha 8 - Karlín

K dispozici plocha 44 - 603 m2 Servisní poplatky 95 CZK m2/měsíc Parking 140 EUR za park. místo

Projekt Mississippi House je umístěn na lukrativním místě na Praze 8, Karlín. Po jeho dokončení na konci roku 2021 zde bude k dispozici až cca 700 m2 obchodních ploch. Jednotky jsou dělitelné dle zájmu a dohody. Mississippi House nabízí díky své poloze výbornou dostupnost pro zákazníky. Tři..

Více

Pronájem obchodních prostor - 440 m2, Praha 5 - Anděl

K dispozici plocha 440 m2 Servisní poplatky 4.90 EUR m2/měsíc Parking 120 EUR za park. místo

Nabízíme k pronájmu obchodních prostor o velikosti 440 m2 v přízemí sedmipodlažní administrativní budovy Smíchov Gate. Jednotka se nachází v atraktivní lokalitě Anděl – Smíchov – Praha 5. Výborná dopravní dostupnost, v docházkové vzdálenosti do dvou minut je stanice metra B – Anděl a tramvajové a..

Více

Retail Park, Strojírenská - Havlíčkův Brod

K dispozici plocha 204 m2

V zastoupení pronajímatele nabízíme na pronájem obchodní prostory 204m2 v Retail Parku na ulici Strojírenská, Havlíčkův Brod. Retail Park se nachází při ulici Strojírenská, za stávajícím objektem Albert, a se samostatným příjezdem na výpadovce na Jihlavu. V současné době se jedná o poslední..

Více

BB Centrum Budova G, Michelská, Praha 4- Michle

K dispozici plocha 243 - 727 m2 Servisní poplatky 90 CZK m2/měsíc

Nabízíme podnájem moderních administrativních prostor v budově G, která je již 16. budovou oblíbeného multifunkčního komplexu BB Centrum v pražské Michli. Budova G je situována v severovýchodní části BB Centra (roh ulice Baarova a Michelská). Ve třech podzemních podlažích se nachází 148..

Více

Burzovní Palác, Rybná, Praha 1 - Nové Město

K dispozici plocha 88 m2 Servisní poplatky 135 CZK m2/měsíc

Nabízíme obchodní jednotku v pasáži administrativně komerčního objektu Burzovní Palác o velikosti 88 m2 Jednotka je připravena k okamžitému nastěhování a je vhodná pro libovolné maloobchodní využití kromě gastro.

Více