22červen2018

Quiksilver Czech & Slovak Surfing Championship 2018

Průmysl Marketing Účast 108 agency

Quiksilver Czech and Slovak Surfing Championship je pro všechny české a slovenské surfaře, kteří si chtějí poměřit své síly a prožít nezapomenutelné chvíle v oceánu nebo na pláži. 108 AGENCY je hrdým sponzorem letošního ročníku.

Všichni zaregistrovaní se v prvním kole rozlosují do tří až čtyřčlenných skupin a mají 30 min jam session, aby předvedli, co umí. K hodnocení se počítá součet dvou nejlepších vln. První dva postupují dál do dalšího kola. Pavouk pak pokračuje až do finále. Přesný formát závodu a rozlosování se zveřejní na riders meetingu v neděli 24. 6. 2018. Na konci závodu bude vyhlášen Český a Slovenský mistr v surfingu. Závod trvá týden k zaručení optimálních podmínek a každé ráno v 8:00 se podle kvality vln rozhodne, jestli se závod pojede nebo se start skupin posune na pozdější hodinu. Ředitelem závodu a hlavním rozhodčím je bývalý profesionální surfař z jižní Afriky, Kevin Olsen.
 
Vícemistriní v kategorii juniorů se pro letošní rok stala Ester Holcová, nejstarší ze 3 dětí našeho jednatele, Jakuba Holce. 
 
IMG_6146IMG_6144IMG_6147IMG_6145
Čtěte více: http://www.surfchamp.cz/
Zpět