City Empiria, Na Strži, Praha 4 - Pankrác

K dispozici plocha 100 - 956 m2 Servisní poplatky 155 CZK m2/měsíc

CITY EMPIRIA je v současné době třetí nejvyšší budovou v České republice. Je situována v dynamicky se rozvíjejícím administrativním a obchodním centru Praha 4 na Pankráci, v ulici Na Strži. Díky své výšce 104 metrů poskytuje panoramatické výhledy na centrum Prahy. Tato administrativní budova..

Více

Pronájem kanceláří ve Vlněna office park

K dispozici plocha 200 - 3.000 m2 Servisní poplatky 2.95 EUR m2/měsíc Parking 140 EUR za park. místo

Vlněna Office Park je nově vznikající administrativní centrum, které po svém dokončení nabídne 120 000 m2 kancelářských a prodejních prostor ve vysokém standardu. Vlněna Office Park roste na místě bývalé textilní továrny, po níž si zachoval své jméno. Nachází se v centru Brna a obrovskou výhodou..

Více

Moderní kanceláře v ZET.office

K dispozici plocha 900 - 3.600 m2 Servisní poplatky 85 CZK m2/měsíc

V ZET.office se spojuje průmyslová historie Zbrojovky s nejmodernějšími požadavky na kvalitu pracovního prostředí. Budova si i po radikální přestavbě udržela svůj industriální ráz a flexibilní členění vnitřního prostoru, splňuje však zároveň vysoké standardy ekologické certifikace. Nabízí..

Více

Prosek Point, Prosecká, Praha 9 - Prosek

K dispozici plocha 163 - 2.410 m2 Servisní poplatky 109 CZK m2/měsíc Parking 90 EUR za park. místo

Administrativní centrum PROSEK POINT je moderním a zajímavým komplexem tří kancelářských budov s vlastním parkem, piazzetami mezi jednotlivými budovami, obchody a kavárnami. Naleznete zde jak čilé srdce obchodních aktivit, tak i klidnou oázu nabízející příjemné pracovní prostředí. Prosek je..

Více

Pronájem gastro jednotky - 157 m2 - BB Centrum

K dispozici plocha 157 m2 Servisní poplatky 120 CZK m2/měsíc Parking 115 EUR za park. místo

V zastoupení majitele nabízíme prostor o velikosti 157 m2 určený pro gastro provoz situovaný na rohu Vyskočilovy ulice v rácmi areálu BB Centrum. Budova ALPHA je administrativní projekt situovaný na rohu ul. Vyskočilova a sjezdu z magistrály 5. května. Výborná dopravní dostupnost - autobusová..

Více

The Flow Building, Václavské náměstí, Praha 1- Nové Město

K dispozici plocha 382 - 1.953 m2 Servisní poplatky 95 CZK m2/měsíc Parking 250 EUR za park. místo

VN47 představuje kombinaci jedinečného designu 21. století a nejnovějších technických řešení. Předností projektu jsou rozměrné flexibilní prostory a velké množství přirozeného denního světla. Vstupní recepce s výškou 8 metrů k níž přiléhá výtahové lobby působí díky kombinaci velkoformátového..

Více

Rohan Business Center - Praha 8 - Karlín

K dispozici plocha 246 - 1.227 m2 Servisní poplatky 85 CZK m2/měsíc Parking 115 EUR za park. místo

Rohan Business Center se nachází ve velmi kvalitní lokalitě v širším centru města na Rohanském nábřeží v Karlíně, která je jednou z hlavních kancelářských oblastí Prahy (tzv. office hubs). Nemovitost má vynikající dopravní dostupnost a to jak z pohledu městské hromadné dopravy, tak i pro osobní..

Více

LIFE BUILDING C - BB CENTRUM

K dispozici plocha 550 - 8.240 m2 Servisní poplatky 90 CZK m2/měsíc Parking 110 EUR za park. místo

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu projekt se 6 nadzemními a 3 podzemními podlažími ležící v centru BB Centra na hlavní třídě Vyskočilova. Budova C prochází nyní kompletní rekonstrukcí. Výborná dopravní dostupnost: autobusová zastávka přímo před budovou (jedna zastávka autobusu od..

Více

Block Karlín, Rohanské nábřeží, Praha 8 - Karlín

K dispozici plocha 250 - 6.906 m2 Servisní poplatky 85 CZK m2/měsíc

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v nově vznikajícím projektu v Karlíně v Praze 8. Tato novostavba je situována na pozemku ohraničeném ulicemi Rohanské nábřeží, Urxova, Sokolovská a Kaizlovy Sady. Tento projekt poskytne svým nájemců celkově cca 6906m2 komerčních ploch, jeho součástí budou..

Více

Smíchov City 1, Za Ženskými domovy, Praha 5 - Smíchov

K dispozici plocha 872 - 6.138 m2

Nový kancelářský, obchodní a rezidenční projekt Smíchov City promění lokalitu smíchovského nádraží v multifunkční čtvrť plnou zeleně. Urbanisté a architekti se při návrhu inspirovali tradičním městem 19. století, avšak ho vylepšili pro 21. Nová čtvrť tak nabídne klidné bydlení, moderní kanceláře a..

Více