28duben2022

Obhájili jsme prvenství na HOF Awards!

Počtvrté v řadě získala naše realitně-poradenská společnost ocenění na prestižních HOF Awards v kategorii Best Industrial/Warehouse Real Estate Agency. Rozšířili jsme ale teritoriální dosah: vedle prvenství v regionu střední a východní Evropy (CEE) jsme triumfovali také v oblasti jihovýchodní Evropy (SEE). Ocenění a naše poděkování tak patří pražské centrále, stejně jako našim týmům v Maďarsku a na Slovensku.

HOF (Hall of Fame) Awards jsou vyvrcholením série renomovaných odborných cen CIJ Awards. O vítězích nerozhoduje jen kvalifikovaná porota, ale rovněž čtenáři kredibilního magazínu CIJ v dotčených regionech. Patří mezi ně i koncoví zákazníci – developeři, nájemci a další profese spojené v naší kategorii s trhem industriálních prostor.

Ocenění přichází necelých pět měsíců poté, co jsme vzešli jako vítězové z české, slovenské a maďarské edice CIJ Awards. „Konjunktura v segmentu průmyslových nemovitostí s sebou přináší stále vyšší konkurenci. Tím spíše si vážíme názoru rozhodujících odborníků stejně jako faktu, že jsme dlouhodobě hodnoceni jako špičkoví specialisté na prodeje a pronájmy skladů, výrobních prostor i rozvojových pozemků,“ konstatuje Jakub Holec, CEO a zakladatel 108 AGENCY.

Zpět