JSME 108ČKA

Naše poslání: Být nejlepší v tom co děláme tím, že využíváme moderní technologie a knowhow a poskytujeme služby, které vždy předčí očekávání zákazníků, zkracují jejich cestu k těm správným nemovitostem a zajišťují jejich efektivní a udržitelné využití.

NAŠE PRÁCE NÁS BAVÍ

Naše práce pro nás není jen zdroj příjmu. Baví nás to. Spojujeme lidi, kteří jsou v pohodě, mají o obor zájem a sdílejí stejné hodnoty. Zakládáme si na přátelské a otevřené firemní kultuře, kterou všichni společně rozvíjíme.

DÁVÁME TOMU 108 %

Hledáme nové příležitosti a možnosti, jak být ještě lepší. Klienti ani partneři nás nemusí uhánět. Jsme aktivní, a děláme maximum pro to, aby se věci posouvaly vpřed.

JSME VŽDY PŘIPRAVENÍ

Vystupujeme profesionálně a jsme dobře připravení. Sbíráme informace napříč trhem a máme přehled o tom, co se děje. Slibujeme jen to, co umíme splnit a závazky plníme. Vzděláváme se, rozvíjíme své schopnosti, abychom si byli svou prací jistí a měli pro klienty a partnery přidanou hodnotu. Jsme odborníky ve svém oboru.

BUDUJEME DLOUHODOBÁ PARTNERSTVÍ

Zakládáme si na osobním, individuálním přístupu. Vše co děláme směrem k našim partnerům a klientům, ale i interně v týmu, děláme v kontextu dlouhodobého přínosu. O naše klienty pečujeme a dáváme jim něco navíc. Zajímáme se o obor daného klienta i jeho konkrétní situaci v širším kontextu, abychom mohli nabídnout tu nejlepší službu. Podporujeme business našich klientů, pokud je pro to příležitost.

JDEME VPŘED

Vymýšlíme způsoby jak být o krok napřed. Sledujeme trendy a hledáme nové přístupy k řešení problému. Jsme otevření novým věcem a nebojíme se je zkoušet. Pracujeme s novými technologiemi a vyvíjíme nástroje, které pomáhají klientům vybrat nejlepší řešení. Zvyšujeme efektivitu fungování zákazníků, partnerů, týmu i celé 108čky.

JSME FÉROVÍ A TRANSPARENTNÍ

Neděláme sviňárny. Děláme dlouhodobě udržitelný business a víme, že dobré jméno na trhu máme jen jedno. Je těžké ho budovat a je snadné o něj přijít. S klienty a partnery jednáme na rovinu a neznevýhodňujeme je. Hledáme win-win řešení.

Zpět