Pronájem skladových prostor - Nupaky

K dispozici plocha 1.653 m2

Na základě přímého pověření majitele (neplatíte provizi) Vám nabízíme pronájem skladových a výrobních prostor ve městě Nupaky. Specifikace: - světlá výška 7 m - nákladní výtah s nosností 2t - 1x přímý vjezd - bezproblémový příjezd a manipulace pro TIR - parkovací místa v areálu -..

Více

Pronájem skladových a výrobních prostor - Červený Kostelec

K dispozici plocha 5.000 m2 Možná výstavba 5.000 m2

Na základě přímého pověření majitele (neplatíte provizi) Vám nabízíme pronájem skladových prostor v industriálním parku Červený Kostelec Specifikace: - nosnost podlah 8t/m2 - světlá výška 12 m - 3x rampa s hydraulickými můstky - 2x vjezd z úrovně podlahy - administrativní a sociální..

Více

CTPark Plzeň - Pronájem skladových a výrobních prostor

K dispozici plocha 1.500 - 32.375 m2

Park Plzeň má strategickou polohu poblíž centra Plzeň. Výborná dopravní dostupnost z hlavní dálnice D5 do Německa/Prahy. Tento park je ideální pro společnosti, které v regionu nacházejí centra špičkových technologií, výzkumu a vývoje.

Více

Pronájem skladových a výrobních prostor - Jinočany

K dispozici plocha 800 - 10.000 m2

Na základě přímého pověření majitele (neplatíte provizi) Vám nabízíme k pronájmu moderní skladovací a výrobní jednotky v Jinočanech. Jednotky od 800 m2 Specifikace - moderní jednotky třídy A - jednotky jsou řešené - showroom, kancelářský prostor, skladovací prostor - možné úpravy dle..

Více

P3 Park Praha - Pronájem skladovacích a výrobních prostor - Zdiby

K dispozici plocha 301 - 2.101 m2

Na základě přímého pověření majitele (neplatíte provizi) nabízíme prostory vhodné pro skladování či lehkou výrobu v průmyslovém parku ve Zdibech na Praze východ. Specifikace - bezprašné podlahy s nosností 5t/m2 - rastr sloupů 12x24 m - světlá výška prostor 10 m - hydraulické můstky a přímé..

Více

Pronájem skladových a výrobních prostor - Rosice

K dispozici plocha 4.000 - 48.000 m2

Na základě přímého pověření majitele (neplatíte provizi) Vám nabízíme k pronájmu logistický a průmyslový park vhodný pro skladování a lehkou výrobu v Rosicích u Pardubic. K dispozici až 48.000 m2 skladových prostor. Specifikace - nosnost podlahy 5t/m2 - světlá výška pod vazníky 10,2 m -..

Více

Pronájem skladových a výrobních prostor České Budějovice

K dispozici plocha 3.000 - 20.000 m2

Na základě přímého pověření majitele (neplatíte provizi) Vám nabízíme až 20.000 m2 skladovacích a výrobních prostor v Českých Budějovicích. Specifikace: - nosnost podlahy 5t/m2 - světlá výška 12 m - prostory ve vysokém standardu typu A - kancelářské prostory upravené dle požadavků klienta

Více

Garbe Park České Budějovice - Pronájem skladových a výrobních prostor

K dispozici plocha 4.150 - 75.750 m2

Na základě přímého pověření majitele (neplatíte provizi) Vám nabízíme skladovací a výrobní prostory v Českých Budějovicích. Možnost využití logistických služeb. K dispozici celková plocha až 75.750 m2 Specifikace - energetická soběstačnost díky fotovoltaickým systémům - světlá výška 10..

Více

Pronájem skladových a výrobních prostor Hradec Králové - Plotiště nad Labem

K dispozici plocha 3.461 - 10.286 m2

Na základě přímého pověření majitele (neplatíte provizi) Vám nabízíme pronájem skladové a výrobní haly v Hradci Králové. Specifikace - areál je bez výškového limitu - dispozičně lze měnit podle požadavků klienta - možno do pronájmu i odkoupit po výstavbě do vlastnictví - nosnost podlahy..

Více

Pronájem výrobních a skladových prostor - Vysokov

K dispozici plocha 3.527 m2

Na základě přímého pověření majitele (neplatíte provizi) nabízíme pronájem skladových a výrobních prostor ve Vysokově. Jde o nadstandardně vybavený areál pro reprezentativní sídlo společnosti. Specifikace - Nosnost podlahy 5t/m2 - Světlá výška 8 m - Standart budovy A - Ocelové sloupy a..

Více