Jakou nemovitost hledáte?

 

FUTURAMA, Praha 8 - Karlín
 • K dispozici plocha 565 - 1.978 m2
 • Servisní poplatky 90 CZK m2/měsíc
 • Parking 110 EUR za park. místo

Futurama Business Park je moderní administrativní budova splňující nejnáročnější mezinárodní kritéria. Areál je tvořen pěti objekty o celkové ploše okolo 41 300 m2 kanceláří třídy A. Vnitřní náměstí Futuramy je po stranách lemováno čtyřmi budovami tvaru podkovy. Každá z těchto budov nabízí cca 8..

Více
Pronájem skladového prostoru - Praha 10 - Štěrboholy
 • K dispozici plocha 3.760 m2

V objektu Eastgate Park Prague nabízíme k pronájmu jednotku o ploše 3.760 m2 plus další jednotka s plochou 477 m2. Nemovitost se nachází v prvotřídní lokalitě v Praze 10 – Štěrboholech, jejíž hlavní výhodou je napojení na dopravní síť - Jižní spojka, která propojuje důležité silniční tahy – D8,..

Více
Moderní skladové / výrobní prostory na míru - Pavlov
 • K dispozici plocha 5.000 - 10.000 m2
 • Možná výstavba 10.000 m2

Nabízíme jednotky od 5.000 m2 formou výstavby na míru v komerční zóně v blízkosti rychlostní komunikace R6 na Karlovy Vary. Projekt je vhodný především pro skladování, logistiku či lehkou výrobu. Skladové/výrobní prostory je možné si pronajmout nebo nechat postavit na míru do svého vlastnictví. ..

Více
Moderní skladové jednotky - Horní Počernice
 • K dispozici plocha 1.100 - 4.012 m2
 • Možná výstavba 12.000 m2

Nabízíme k pronájmu moderní skladové jednotky vhodné i pro výrobu nebo jako obchodní prostory v Horních Počernicích, blízko Černého mostu. Vysoký standard prostor, úpravy na míru dle potřeby nájemců. Areál je přímo na sjezdu z D10 - exit 3, s dobrou dostupností na okruh i do centra Prahy. Světlá..

Více
Skladové / výrobní prostory - Praha 9 Horní Počernice
 • K dispozici plocha 4.000 - 4.012 m2
 • Možná výstavba 12.000 m2

Nabízíme k pronájmu moderní skladovou jednotku, z toho sklady a kanceláře. Vhodné i pro výrobu nebo jako obchodní prostor. Jednotka je ve vysokém standardu, možné úpravy na míru dle potřeby nájemců. K dispozici od 12/2019. Areál se nachází v zavedené průmyslové zóně v Horních Počernicích, blízko..

Více
Pronájem, Sklady - Zápy, Praha východ
 • K dispozici plocha 2.000 - 24.000 m2

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu novostavbu průmyslových prostor v areálu v obci Zápy na Praze východ. Haly budou provedeny v tomto standardu: - světlá výška prostor 9,5 m - průmyslové podlahy s nosností 5t/m2 - kombinace hydraulických můstků pro TIR a přímých vjezdů - dobré..

Více
Moderní skladové prostory na míru - Brno letiště
 • K dispozici plocha 2.700 - 20.000 m2

Nabízíme jednotky v komerční zóně v blízkosti brněnského letiště. Prostory jsou vhodné především pro skladování, logistiku či lehkou výrobu. Jedná se o moderní jednotky ve vysokém standardu, k dispozici hydraulické můstky pro TIR a přímé vjezdy pro dodávky. Světlá skladová výška 10 m, nosnost..

Více
Moderní skladovací / výrobní haly Ostrava-Kunčičky
 • K dispozici plocha

K pronájmu moderní skladová nebo výrobní jednotka v novém průmyslovém areálu v Ostravě-Kunčičky. Areál se nachází v Ostravě u hlavních tahů Frýdecká a Rudná. Aktuálně k dispozici hala se světlou výškou 13 m. Moderní park nabízí prostory a zázemí jak pro výrobní společnosti, tak pro..

Více
Pronájem: Skladové a výrobní prostory s vlečkou - Nelahozeves / D8
 • K dispozici plocha 300 - 700 m2

Nabízíme k pronájmu bez provize skladové a výrobní prostory v obci Nelahozeves u Prahy. Jedná se o oplocený a střežený areál nabízející prostory různého typu a velikosti, některé vhodné také pro potravinářskou výrobu. Kromě krytých prostor nabízí areál venkovní zpevněné plochy vhodné pro skladování..

Více
Pronájem - skladovací a výrobní prostory - Zdiby, Praha - Východ
 • K dispozici plocha 1.500 - 4.000 m2

Jako zástupci majitele nabízíme bez provize k pronájmu moderní skladové prostory přímo na sjezdu 1 z dálnice D8. Výborná viditelnost z dálnice. Specifikace prostor: - výška 10m - nosnost podlah 5t/m2 - rampa pro TIR - přímý vjezd pro dodávky - sprinklery - kantýna - kanceláře na míru -..

Více