Moderní logistické centrum, Opava

K dispozici až 48.000 ks palet Množství palet od 100 ks

Nabízíme k pronájmu moderní skladové prostory (příp. formou logistických služeb), které se skládají ze 4 samostatných klimatizovaných hal s možností teplotní regulace (vytápění i chlazení dle požadavku zákazníka). Celková kapacita areálu je až 48 000 paletových míst na 19 000 m2 skladové plochy...

Více

Luxembourg Plaza, Přemyslovská, Praha 3 - Vinohrady

K dispozici plocha 200 - 2.800 m2 Servisní poplatky 105 CZK m2/měsíc Parking 120 EUR za park. místo

Luxembourg Plaza je jedinečný multifunkční projekt nabízející moderní a vysoce kvalitní kanceláře, obchodní prostory, mezinárodní hotel i podzemní parkování, a to vše v jedné z nejlukrativnějších lokalit v Praze na rozmezí Vinohrad a Žižkova. Atraktivní design zvýrazněn atypickou dominantní fasádou..

Více

Mayhouse, 5 Května, Praha 4 - Nusle

K dispozici plocha 254 - 2.000 m2 Servisní poplatky 80 CZK m2/měsíc Parking 120 EUR za park. místo

Budova MAYHOUSE je moderní kancelářskou budovou citlivě zasazenou do okolní zástavby. Nový administrativní projekt se nachází ve vyhledávané lokalitě a nabízí reprezentativní prostor malým i velkým firmám. Velkoformátová okna, která přinášejí do budovy dostatek denního světla, zajišťují příjemné..

Více

TOKOVO, Jankovcova, Praha 7 - Holešovice

K dispozici plocha 550 - 9.950 m2 Servisní poplatky 125 CZK m2/měsíc Parking 100 EUR za park. místo

Výšková budova Tokovo se nachází v ulici Jankovcova a představuje se svými 17 patry jednu z dominant městské části Praha 7. Nabízí svým nájemcům výbornou viditelnost a zároveň krásný výhled na Prahu a řeku Vltavu. Nachází se v blízkosti stanic metra C - Vltavská a metra B - Palmovka na břehu Vltavy..

Více

Meteor Office Park, Sokolovská, Praha 8 - Karlín

K dispozici plocha 281 - 1.000 m2 Servisní poplatky 90 CZK m2/měsíc Parking 130 EUR za park. místo

Nabízíme k pronájmu moderní kancelářské prostory v projektu METEOR OFFICE PARK. Volné jednotky se nachází v nové budově B. Budova se nachází v městské čtvrti Karlín, Praha 8, v Sokolovské ulici, v současnosti nejdynamičtěji se rozvíjející administrativní lokalitě v hlavním městě. 20m od recepce..

Více

Rohan Business Center - Praha 8 - Karlín

K dispozici plocha 700 m2 Servisní poplatky 85 CZK m2/měsíc Parking 115 EUR za park. místo

Rohan Business Center se nachází ve velmi kvalitní lokalitě v širším centru města na Rohanském nábřeží v Karlíně, která je jednou z hlavních kancelářských oblastí Prahy (tzv. office hubs). Nemovitost má vynikající dopravní dostupnost a to jak z pohledu městské hromadné dopravy, tak i pro osobní..

Více

Pronájem - skladovací a logistický areál - Bystřany u Teplic

K dispozici plocha 3.000 m2

V oploceném a střeženém areálu nabízíme aktuálně k pronájmu skladovací prostory. Specifikace prostor: Výška prostor 8 m Betonová podlaha s bezprašnou úpravou povrchu, nosnost 6 t/m2 2x vrata pro TIR Vytápění, temperace na +5°C - plyn Osvětlení pomocí el. výbojek, světlíků a oken Ostraha 24..

Více

Pronájem, Kanceláře, Praha - Holešovice

K dispozici plocha 660 m2 Parking 115 EUR za park. místo

Offices je výjimečný komorní projekt v srdci Holešovic. Kombinací jedinečné architektury a moderních technologií vzniká nejen stavba, ale životní prostor, ve kterém je radost tvořit, rozhodovat, plánovat, jednat... Administrativní budova je tvořena pěti nadzemními a dvěma podzemními podlažími...

Více

Opatov Park, Líbalova, Praha 11 - Chodov

K dispozici plocha 520 - 4.000 m2 Servisní poplatky 130 CZK m2/měsíc

Opatov Park je moderní administrativní budova, která se skládá ze dvou vzájemně propojených křídel a nabízí až 13 075 m2 kanceláří k pronájmu. Budova splňuje nejvyšší požadavky na kancelářské prostory a je energeticky úsporná, ve třech podzemních podlažích nabízí garážová stání, technické zázemí a..

Více

Kavči Hory Office Park, Na Hřebenech II, Praha 4 - Nusle

K dispozici plocha 347 - 7.000 m2 Servisní poplatky 102 CZK m2/měsíc Parking 100 EUR za park. místo

Administrativní budova Kavčí Hory Office Park nabízí celkem 36 500 m2 pronajímatelné kancelářské plochy, je koncipován jako hřebenový systém. Půdorys budovy umožňuje umístění až 6 500 m2 kancelářských ploch na typickém podlaží, které je díky dispozičnímu řešení flexibilně dělitelné Součástí celého..

Více