Thámova Office Center, Thámova, Praha 8 - Karlín

K dispozici plocha 174 m2 Servisní poplatky 126 CZK m2/měsíc Parking 100 EUR za park. místo

Thámova Office Center nabízí kancelářské jednotky. Jednotka 494m2 je plně vybavena ve vysokém standartu, prostor nabízí samostatné kanceláře, kuchyňku a nové sociální zázemí a je k nastěhování ihned. Projekt je situován v rozvíjející se části Prahy 8 v Křižíkově ulici. Lokalita zaručuje výbornou..

Více

CTPark Holubice - Moderní skladové nebo výrobní prostory

K dispozici plocha 3.500 - 9.952 m2 Možná výstavba 9.952 m2

Na základě přímého pověření majitele (neplatíte provizi) nabízíme prostory vhodné pro skladování či lehkou výrobu v nově budovaném průmyslovém parku v Holubicích, cca 10 km od Brna. K DISPOZICI: - bezprašné podlahy s nosností 5t/m2 - rastr sloupů 12x24 m - světlá výška prostor 10 m -..

Více

Moderní logistické centrum - Cheb

K dispozici plocha 1.000 - 7.100 m2 Možná výstavba 10.850 m2

Nabízíme k pronájmu moderní skladové nebo výrobní jednotky v průmyslové zóně nedaleko města Cheb. Projekt je možné ušít na míru potřeb nájemce. Vše ve vysokém standardu. Platné stavební povolení. 1. etapa projektu je již dokončena a zcela obsazena! Haly nabízí vysoký standard provedení v souladu..

Více

Skladové nebo výrobní prostory upravitelné na míru - Pohořelice

K dispozici plocha 3.000 - 15.783 m2 Možná výstavba 15.783 m2

Areál nabízí moderní skladové nebo výrobní prostory upravitelné na míru dle potřeb budoucího nájemce. Vhodné pro logistiku i lehkou výrobu. Jedná se o moderní jednotky ve vysokém standardu. Areál se nachází u dálnice R52 vedoucí z Brna do Vídně. Lehká dostupnost mezinárodního letiště v Brně.

Více

Office Park Hloubětín, Poděbradská, Praha 9 - Hloubětín

K dispozici plocha 123 - 3.282 m2 Servisní poplatky 40 CZK m2/měsíc Parking 850 CZK za park. místo

OPH tvoří oplocený logisticko-administrativní areál, v němž stojí celkem sedm budov, z nichž je budova A využita jako vrátnice s nepřetržitou obsluhou a zázemí pro technickou správu, budova E jako předávací místo pro výměník tepla a trafostanice a nakonec budovy B, C, D, F a G s kancelářskými,..

Více

The Flow Building, Václavské náměstí, Praha 1- Nové Město

K dispozici plocha 218 - 2.612 m2 Servisní poplatky 95 CZK m2/měsíc Parking 250 EUR za park. místo

VN47 představuje kombinaci jedinečného designu 21. století a nejnovějších technických řešení. Předností projektu jsou rozměrné flexibilní prostory a velké množství přirozeného denního světla. Vstupní recepce s výškou 8 metrů k níž přiléhá výtahové lobby působí díky kombinaci velkoformátového..

Více

DOCK IN

K dispozici plocha 189 - 2.940 m2 Servisní poplatky 130 CZK m2/měsíc Parking 130 EUR za park. místo

DOCK IN ONE je první z celkem pěti fází komerční části DOCK OFFICE PARK. Moderní pracovní místo umístěné podél břehů dvou slepých ramen Vltavy se skvělým výhledem na řeku. Prestižní umístění budov na pomezí Karlína a Libně nabízí výbornou dopravní dostupnost.Přímo vedle projektu se nachází..

Více

Dock In Five, Voctářova, Praha 8 - Karlín

K dispozici plocha 291 - 8.285 m2 Servisní poplatky 110 CZK m2/měsíc Parking 130 EUR za park. místo

DOCK IN FIVE je pátou z celkem pěti fází komerční části DOCK OFFICE PARK. Moderní pracovní místo umístěné podél břehů dvou slepých ramen Vltavy se skvělým výhledem na řeku. Prestižní umístění budov na pomezí Karlína a Libně nabízí výbornou dopravní dostupnost.Přímo vedle projektu se nachází..

Více

Dock In Four, Voctářova, Praha 8 - Libeň

K dispozici plocha 489 - 1.453 m2 Servisní poplatky 105 CZK m2/měsíc Parking 130 EUR za park. místo

DOCK IN FOUR je čtvrtý z celkem pěti fází komerční části DOCK OFFICE PARK. Moderní pracovní místo umístěné podél břehů dvou slepých ramen Vltavy se skvělým výhledem na řeku. Prestižní umístění budov na pomezí Karlína a Libně nabízí výbornou dopravní dostupnost.Přímo vedle projektu se nachází..

Více

Dock In Three, Voctářova, Praha 8 - Libeň

K dispozici plocha 332 - 1.139 m2 Servisní poplatky 125 CZK m2/měsíc Parking 130 EUR za park. místo

DOCK IN THREE je třetí z celkem pěti fází komerční části DOCK OFFICE PARK. Moderní pracovní místo umístěné podél břehů dvou slepých ramen Vltavy se skvělým výhledem na řeku. Prestižní umístění budov na pomezí Karlína a Libně nabízí výbornou dopravní dostupnost.Přímo vedle projektu se nachází..

Více