108 osobností

Milla Kalmár

Milla Kalmár

Senior Associate

Milla je členem maďarské pobočky 108 AGENCY. Jako Senior Associate je zodpovědná za business development, zajištění nových mandátů, získávání nových klientů a udržování vztahů s partnery s hlavním zaměřením na průmysl a logistiku.

Před zahájením spolupráce se 108 AGENCY pracovala jako Business Developer & Marketing Manager ve společnosti CTP, kde byla zodpovědná za správu stávajícího portfolia a tvorbu nových obchodních příležitostí pro probíhající development. Dříve pracovala ve společnosti Cushman & Wakefield jako poradce v průmyslovém oddělení. Má ekonomický titul se zaměřením na mezinárodní obchod a v současné době absolvuje postgraduální kurz v oblasti správy a rozvoje nemovitostí.

Když Milla zrovna nepracuje pro 108, tráví svůj volný čas cestováním nebo ve společnosti přátel. Ráda běhá, chodí na túry a na procházky se svým psem.

Čím jsi vždycky chtěla být?

Dlouhou dobu jsem chtěla být geologem nebo učitelkou italského jazyka. Potom jsem se stala profesionální vizážistkou. Již několik let jsou však mou vášní logistické a průmyslové budovy :) Nikdy nevíte, co budoucnost přinese!

+36 704 084 508
[email protected]

Zpět