108 osobností

Marek Votava

Marek Votava

Marek Votava

Associate | Investment

Marek ve 108 AGENCY působí v týmu investic. V realitách se pohybuje od roku 2007, kdy nastoupil do developerské společnosti Daramis Group jako projektový manažer. Marek byl zodpovědný například za úspěšný rezidenční projekt v Holešovickém přístavu – River Lofts nebo Rezidence Tupolevova v Letňanech. Následně působil další 3 roky jako vedoucí oddělení přípravy zakázek stavební společnosti Thermia-Bau, a.s. Poté realizoval vlastní rezidenční developerský záměr v Karlových Varech. Marek studoval stavební fakultu na Českém vysokém učení technickém v Praze.

Když Marek zrovna nepracuje pro 108, věnuje se aktivně lyžování, hraje tenis nebo cvičí jógu. Nejraději ale tráví čas se svojí rodinou.

Co považuješ za svůj největší profesní úspěch v rámci “stoosmičky”?

Rád spojuji lidi a v případě realizovaného prodeje výrobního komplexu společnosti KS Klima-Service v Příbrami se mi povedlo spojit amerického investora s lokálním developerem a na míru postavili tuto výrobní halu pro KS Klima-Service, kterou jsem následně prodal lokálnímu privátnímu investorovi jako dlouhodobou investici. Everybody is happy deal :-))

Zpět