24listopad2022

KONGRES SLOVLOG

Průmysl Účast 108 agency

Kongres SLOVLOG je největší a zároveň i jediná akce zaměřená na aktuální trendy, hrozby a očekávání v logistice na Slovensku.

SLOVLOG, který se poprvé konal v roce 2007, je nejen nejstarším, ale také největším kongresem pro logistické a dopravní trhy na Slovensku. Cílem kongresu je informovat a inspirovat profesionály v oblasti logistiky a umožnit jim dozvědět se o nových trendech a osvědčených postupech ve svých odvětvích. Kongres zároveň poskytuje účastníkům dostatek příležitostí k navázání nových obchodních kontaktů a posílení stávajících.

15. ročník SLOVLOG představí celodenní program, který je rozdělen na dvě tematické části. Doprovodným programem kongresu jsou BizLOG, pořádané speed-datingové schůzky; SEELOG, návštěvy předních logistických platforem, kde je možnost vidět logistiku v praxi a Logistics Business Mixer, stále populární neformální večírek.

I letos je 108 AGENCY generálním partnerem akce. Hlavním tématem panelové diskuse, které se zúčastní náš kolega Vladimír Vlha, Senior Project Manager, bude: Posviťme si na náklady.

 Dějištěm akce je hotel DoubleTree by Hilton Bratislava a bude se konat 24.–25. listopadu 2022.

Zpět