13květen2015

Koncern SAPRIL GROUP rozšiřuje výrobu v Litvínově a Děčíně

Koncern SAPRIL GROUP, jenž je k dnešnímu dni tvořen osmi propojenými společnostmi, a který je mimo jiné předním výrobcem obalového materiálu, si pronajal nové výrobní prostory ve dvou areálech na severu Čech. V litvínovském areálu Schoeller bude společnost SAPRIL s.r.o. nově působit na více než 12 000 m2, v jejichž provozu plánuje zaměstnat až 200 lidí. V průmyslovém areálu v Děčíně pak již společnost SAPRIL Pro s.r.o. zahájila výrobu na přibližně 4 000 m2 s 50 zaměstnanci.

Společnost SAPRIL s.r.o. funguje jako chráněná dílna a zaměstnává více jak 50% zdravotně handicapovaných občanů. Právě nový závod v Litvínově pomůže v růstu firmy a umožní jí rozšířit svůj výrobní program o nové technologie a logistické prostory. Novinkou je instalace výrobní linky na velkoobjemové přepravní obaly ze sedmivrstvé lepenky. Děčínská složka koncernu, společnost SAPRIL Pro s.r.o., fungující taktéž jako chráněná dílna je pak zaměřena na výrobu kartonových obalů a následný servis pro svoje zákazníky. V Děčíně začala firma působit již v prosinci loňského roku.
 
SAPRIL GROUP s.r.o., resp. jeho dceřiné společnosti vyrábějí a dodávají kompletní sortiment obalového materiálu v rámci České republiky, Slovenska, Německa a dalších zemí. Značná část produkce koncernu je určena především pro automobilový, elektronický a spotřební průmysl. Jedná se o ryze českou skupinu s hlavním sídlem v Mostě, která skrze své další koncernové společnosti vyrábí také v Litvínově, Děčíně a Podivíně na jihu Moravy.
 
Zpět