10září2019

Kolaudační party nových office prostorů 108 AGENCY

Dne 5.9.2019 se uskutečnila kolaudační party nových kanceláří 108 AGENCY, které se zúčastnilo více než 50 vybraných hostů.

Minulý měsíc se 108 AGENCY spolu s partnerskou společností Edgar Baker přestěhovala do nových prostor na Hodžově náměstí 1/a do budovy Astoria Palace hned naproti prezidentskému paláci v Bratislavě.

Na počest této velké změny se konala party na otevření nových prostor, kde byli pozváni všichni naši nejvýznamnější klienti a obchodní partneři z oblasti logistiky, e-commerce, architektury, práva a samozřejmě HR.

Celý večer se nesl ve znamení příjemné a uvolněné atmosféry s krásnými výhledy na Staré Město Bratislavy doplněn zajímavými rozhovory. K tomu dopomohl i velmi chutný catering a prezentace vlastních vín panem Tomášem Bonem ze společnosti Regus.

Z nových kanceláří máme velkou radost. Je to pozitivní změna, která posunula firmu vpřed v efektivitě práce, sdružila tým a rovněž zlepšila synergie a využívání zdrojů informací mezi 108 AGENCY a personální agenturou Edgar Baker. Určitě chceme pokračovat v péči o naše zákazníky a fanoušky a setkávat se s nimi tak často, jak jen to je možné, dodává Branislav Jendek, Managing Director 108 AGENCY Slovensko.

Zpět