Kanceláře

Klademe důraz na pochopení potřeb a možností našich klientů stejně tak, jako na pravidelný kontakt s našimi obchodními partnery. To nám umožňuje efektivně pracovat na jednotlivých obchodních případech. Kancelářskými a obchodními prostory se zabýváme od roku 2009 a klientům tak můžeme předat bohaté zkušenosti. Sledujeme vývoj trhu a prohlubujeme své znalosti, abychom poskytli vždy komplexní služby, které odpovídají nejnovějším požadavkům a trendům oboru. Zaměřujeme se především na administrativní centra, kancelářské budovy a komerční areály v České republice, na Slovensku a v Polsku.

Zájemcům o prostory zprostředkujeme pronájem existujících i připravovaných kancelářských či retailových prostor.  Disponujeme nejširší databází administrativních prostor na trhu, včetně nabídek podnájmu. Náš research tým průběžně zpracovává data z trhu a díky tomu pomáháme klientům lépe se zorientovat.

Majitelům prostor pomáháme se strategií pronájmu v oblasti obchodních podmínek, smluv i propagace prostor. Zacílíme na vhodné nájemce pro daný projekt a v případě zájmu Vás zastoupíme v jednáních. V neposlední řadě jsme Vám schopni nabídnout správu kancelářských i obchodních nemovitostí včetně všech doplňkových služeb.

108 AGENCY disponuje rozsáhlou databází potenciálních investorů a dokáže tedy poskytnout kvalifikované služby i v oblasti zajištění prodeje nemovitostí. Zároveň našim klientům dokážeme zajistit také případný pronájem prostor třetím stranám v případě nevyužití celkové kapacity prostor.