108 osobností

Jan Hospodář

Jan Hospodář

Jan Hospodář

Managing Partner | Investment Agency

Jan se v oboru realitních investic a prodejů pohybuje více než 18 let. Bohaté zkušenosti získal během svého působení v oddělení akvizic ve společnosti LIDL a Ahold. Znalosti v tomto oboru dále rozvíjel v mezinárodní realitně poradenské společnosti CBRE, kde působil více jak 8 let na pozici vedoucího oddělení prodejů a akvizic.

Ve své současné praxi se Jan zaměřuje na oblast průmyslových, kancelářských a retailových nemovitostí, přípravu nových průmyslových zón, realizuje prodeje brownfield lokalit. Je managing partner investiční platformy 108 Investment Advisory, sesterské společnosti 108 AGENCY. Jeho investiční tým realizuje zhruba 4 - 6 nemovitostních transakcí ročně v celkovém objemu 80 - 120 mil EUR, jeho oddělení industriálního land developmentu aktuálně kontroluje více jak 950.000 m2 pozemků pro přípravu průmyslových zón. Jan připravuje na ko-developerské bázi 8 retailových projektů v ČR s celkem 55.000 m2 plánovných retailových ploch. Mezi jeho klienty patří významné společnosti jako Panattoni, CTP, Prologis, J&T, UBM, Penta, DRFG, JRD a Fuertes Development.

Jan vystudoval European Polytechnical Institute Sleigo, obor Ekonomika a zahraniční obchod. Svůj volný čas rád tráví s rodinou, při golfu a rybaření.

Zpět