Investice

Seznámíme Vás s investičními příležitostmi na realitním trhu a poskytneme konzultace v procesu celé transakce. Úzce se zaměřujeme na trh s nemovitostmi zejména v České republice a na Slovensku s přesahem do celé střední Evropy. Naší specializací jsou výnosové nemovitosti, ale současně nabízíme i možnost akvizice vhodného pozemku s již připraveným developerským projektem či existující nemovitosti pro koncového uživatele. 

Prodávajícím poradíme, jak optimálně postupovat při vlastním prodeji včetně odhadu reálně dosažitelné prodejní ceny a propagace nemovitosti. Oslovíme naše klienty z řad privátních či institucionálních investorů a potenciálních uživatelů prostor.

Kupujícím pomůžeme s orientací na realitním trhu a představíme vhodné nabídky pro jejich záměr.  Po nalezení vhodné nemovitosti je provedeme celým procesem koupě od prověření rizik spojených s akvizicí až po uzavření kupní smlouvy. 

Skladba našeho portfolia investičních příležitostí zahrnuje především průmyslové prostory, komerční pozemky, retail parky a administrativní centra, ale věnujeme se i rezidenčním nemovitostem a projektům.