Amesbury business park Zličín - Pronájem skladových a výrobních prostor

K dispozici plocha 2.054 m2

BUSINESS PARK PRAGUE ZLIČÍN představuje reprezentativní skladové a kancelářské prostory, perfektní lokalitu a jednotky od 500 m². Park je vhodný pro logistiku, retail, i společnosti zabývající se lehkou výrobou.

Více

Pronájem skladových prostor - Nupaky

K dispozici plocha 1.653 m2

Na základě přímého pověření majitele (neplatíte provizi) Vám nabízíme pronájem skladových a výrobních prostor ve městě Nupaky. Specifikace: - světlá výška 7 m - nákladní výtah s nosností 2t - 1x přímý vjezd - bezproblémový příjezd a manipulace pro TIR - parkovací místa v areálu -..

Více

Prologis park Prague D1 Ostředek - Skladové a výrobní prostory k pronájmu

K dispozici plocha 4.600 - 21.200 m2 Možná výstavba 38.400 m2

Nabízíme k pronájmu moderní skladové nebo výrobní jednotky v průmyslovém parku v Praze. Haly nabízí vysoký standard provedení, v souladu s nejnovějšími normami, jsou temperovány, zabezpečení EPS, EHS. K dispozici jak hydraulické můstky pro TIR tak i přímé vjezdy pro dodávky. Kancelářské zázemí..

Více

CTP Park Kadaň - pronájem skladových a výrobních prostor

K dispozici plocha 8.000 - 24.000 m2 Možná výstavba 16.340 m2

V zastoupení majitele a bez provize nabízíme k pronájmu skladovací nebo výrobní prostory. Možnost využití logistických služeb, nebo ADR skladů. Jedná se o moderní jednotky ve vysokém standardu. Úpravy dle klientských požadavků. K dispozici ihned, nebo formou výstavby na míru. Neplatíte..

Více

Pronájem: skladovací a výrobní prostory, sklady, haly - Tábor

K dispozici plocha 5.000 - 5.011 m2

Nabízíme k pronájmu novostavbu skladovací nebo výrobní haly. Specifikace: - výška haly 9 m - možnost využití logistických služeb - kancelářské a sociální zázemí dle potřeby - obsluha: rampa pro TIR nebo možnost přímého vjezdu

Více

Moderní logistické centrum - Cheb

K dispozici plocha 1.000 - 7.100 m2 Možná výstavba 10.850 m2

Nabízíme k pronájmu moderní skladové nebo výrobní jednotky v průmyslové zóně nedaleko města Cheb. Projekt je možné ušít na míru potřeb nájemce. Vše ve vysokém standardu. Platné stavební povolení. 1. etapa projektu je již dokončena a zcela obsazena! Haly nabízí vysoký standard provedení v souladu..

Více

Pronájem malých skladových jednotek

K dispozici plocha 150 - 675 m2

Na základě přímého pověření majitele (neplatíte provizi) Vám nabízíme unikátní možnost pronájmu malých jednotek v lokalitě Praha západ. K dispozici: malé jednotky od 150 m2 dostupné Q4/2022 Specifikace: - moderní skladové prostory typu "A" - čistá výška cca 7 m - jeden drive-in vrata 3m..

Více

Panattoni Pilsen City Park - 13,960 m²

K dispozici plocha 2.000 - 10.000 m2

Na základě přímého pověření majitele (neplatíte provizi) nabízíme prostory vhodné pro skladování či lehkou výrobu v nově budovaném průmyslovém parku Panattoni Pilsen City. K DISPOZICI: Budova 1 - 13.960 m2 - dělení od 4.000 m2 - dostupnost ihned SPECIFIKACE: - bezprašné podlahy s..

Více

CTPark Plzeň - Pronájem skladových a výrobních prostor

K dispozici plocha 2.252 m2 Možná výstavba 2.252 m2

Park Plzeň má strategickou polohu poblíž centra Plzeň. Výborná dopravní dostupnost z hlavní dálnice D5 do Německa/Prahy. Tento park je ideální pro společnosti, které v regionu nacházejí centra špičkových technologií, výzkumu a vývoje.

Více

VGP Park České Budějovice - Pronájem skladových a výrobních prostor

K dispozici plocha 1.500 - 43.000 m2 Možná výstavba 81.900 m2

Na základě přímého pověření majitele (neplatíte provizi) nabízíme prostory vhodné pro skladování či lehkou výrobu v A standardu. Jedná se o nově budovaný park s výborným napojením na dálnici D3 vedoucí z Prahy do rakouského Lince Specifikace: - bezprašné podlahy s nosností 5t/m2 - rastr..

Více