17říjen2018

Fórum LOG-IN

Průmysl Účast 108 agency

V říjnu nás také čeká Fórum LOG-IN. Jedná se o logistickou akci, která je 100% zaměřená na případové studie, inovace, nejefektivnější řešení a nové projekty v logistice.

Nad rámec mezinárodních konferencí jsme si v říjnu nenechali ujít ani účast na každoročně pořádaném fóru LOG-IN, které jsme pro letošek zároveň podpořili v rámci zlatého partnerství.  Tato výjimečná logistická akce, již pravidelně hostí Kongresové centrum ČNB, přinesla v letošním roce zaměření na inovace, a to jak formou případových studií, tak také řadou panelových diskuzí.

Řečníkem na jedné z nich byl za 108 AGENCY také Jakub Holec, který sdílel své názory na téma trvalé udržitelnosti ve skladové logistice.Nad rámec mezinárodních konferencí jsme si v říjnu nenechali ujít ani účast na každoročně pořádaném fóru LOG-IN, které jsme pro letošek zároveň podpořili v rámci zlatého partnerství.  Tato výjimečná logistická akce, již pravidelně hostí Kongresové centrum ČNB, přinesla v letošním roce zaměření na inovace, a to jak formou případových studií, tak také řadou panelových diskuzí. Řečníkem na jedné z nich byl za 108 AGENCY také Jakub Holec, který sdílel své názory na téma trvalé udržitelnosti ve skladové logistice.

Patnáctý ročník konference LOG-IN se konal ve středu 17. října 2018 v kongresovém centru ČNB. Na tradiční akci s hojnou účastí nechyběl ani průmyslový tým 108 AGENCY.

Cílem akce je informovat a inspirovat logistické profesionály, aby mohli využít nejnovější poznatky v jejich praxi, a zároveň poskytnout prostor na navázání nových obchodních kontaktů.

Více na: http://log-in.cz/

Zpět