14duben2015

Druhá budova Areálu Zdiby je plně obsazena

Druhá budova Areálu Zdiby nabízí celkem 4 900 m2 skladových a obchodních prostor třídy A, které jsou v současné době plně pronajaty. Nájemní smlouvu zde nově podepsala společnost KUKA Roboter GmbHV. Do budovy se stěhuje také společnost TENNANT, která již v areálu dlouhodobě působí. Nové nájemní transakce zprostředkoval průmyslový tým společnosti 108 AGENCY, který zastupuje areál při pronájmu prostor.

KUKA Roboter GmbHV je přední výrobce průmyslových robotů s řídicími systémy založenými na PC. Společnost působí ve více než 30 zemích a své zastoupení má také v České republice. Právě pro české sídlo si vybrala prostory v zdibském areálu, kde si pronajala téměř 1 000 m2. Ty budou konkrétně sloužit jako laboratoře, sklad a administrativní zázemí společnosti. Do budovy přichází také společnost TENNANT, celosvětový výrobce špičkové úklidové a čistící techniky. Společnost patří mezi první nájemce areálu a do druhé budovy se stěhuje z první fáze v rámci svého rozšiřování. Z původních 800 m2 tu bude nyní využívat celkem 1 400 m2 skladových a kancelářských prostor.

Ve druhé fázi areálu si již prostory pronajímá společnost OEM Automatic, distributor komponentů pro oblast průmyslové automatizace a hlavní poskytovatel IT služeb společnosti DATART, Blue Dynamic. Dalším nájemcem v budově se nedávno stala také společnost Trelleborg Wheel System, dodavatel pneumatik a celých kol pro manipulační a zemědělské stroje.

První dvě fáze Areálu Zdiby zaujímají plochu přibližně 10 000 m2. Prostory jsou ideálním řešením pro realizaci menších obchodních jednotek začínajících na velikosti již 190 m2. Areál se nachází v obci Zdiby v lokalitě Prahy-východ, odkud je výborně dostupný z dálnice D8 a také z centra města. Developerem projektu je český privátní investor.

Zpět