29listopad2018

CIJ Awards Česká republika

Kanceláře Průmysl Investice Správa nemovitostí Marketing Účast 108 agency

CIJ, CEE & SEE, Evropský realitní zprostředkovatel digitálních a tiskových zpráv, bude pořádat již 18. mezinárodní večer CIJ Awards v centru Prahy. Tyto ceny jsou nejvýznamnější událostí v oblasti komerčních nemovitostí v České republice. Letošní udílení se bude konat 29. listopadu v hotelu Marriott.

Cílem CIJ je podpora obchodních aktivit. Získáním této jedinečné ceny sdílíte svůj úspěch i s dalšími hráči v České republice, Evropě a dokonce i v USA - všude, kde je dnes CIJ aktivní.

V kategorii nejvýznamnějšího industriálního pronájmu roku 2017 zvítězila 108 AGENCY s nájemní transakcí čínské logistické firmy 4PX Express o rozsahu 68 000 m2. Ta v nových prostorech v rámci VGP Parku Jeneč, vznikajících na Praze-západ, bude zajišťovat logistiku čínskému gigantu Alibaba. Jedná se zároveň o největší industriální pronájem, který byl v roce 2017 v České republice sjednán.

Ocenění CIJ Awards vnímáme jako potvrzení našich profesních kvalit a jsme rádi, že jsme již potřetí získali důvěru odborné veřejnosti v tajném hlasování, jehož se účastní nespočet realitních profesionálů. Titulů získaných v letošním roce 2017, stejně jako v letech minulých (Best Local Real Estate Agency 2015 a Best Warehouse Power Broker Team 2016) si nesmírně vážíme a znamenají pro nás jasný závazek do budoucna,“ uvedl Jakub Holec, Managing Director 108 AGENCY.

více informací na: http://awards.cijeurope.com/cz/

Zpět