11květen2015

BOHEMIA CARGO otevírá nový sklad v Přestanově

Přední poskytoval logistických služeb v České republice, společnost BOHEMIA CARGO s.r.o., rozšiřuje pro své zákazníky skladové kapacity. V severočeském Přestanově si pronajala přibližně 5 000 m2 skladových ploch, jejichž provoz zahájí letos v červnu. Při výběru nových prostor pomáhal společnosti průmyslový tým 108 AGENCY.

K pronájmu nové skladové haly se společnost rozhodla především z důvodu silné poptávky po jejích službách, kterou stávající prostory již neuměly plně pokrýt. Rozšíření se týká přibližně 5 000 m2 velkého skladu s prostorem pro 8 000 paletových míst. Společnost zde nabídne širokou paletu svých služeb od uskladnění zboží, manipulace, kompletace, balení až po například mytí průmyslových přepravek a online informační servis.
 
Prostory se nachází v areálu společnosti Egres Real a.s. v Přestanově na Ústecku. Jedná se o průmyslový areál umístěný v blízkosti dálnice D8, díky níž poskytuje přímé dopravní napojení do Prahy a také do Německa. Po příchodu společnosti BOHEMIA CARGO s.r.o. je areál téměř plně obsazen a nově bude nabízet více než 10 000 m2 skladových ploch k výstavbě.
 
BOHEMIA CARGO s.r.o. je česká rodinná společnost, která patří mezi přední poskytovatele služeb v oblasti dopravy a logistiky. Zaměřuje se na kontraktní logistiku, dedikované projekty a supply-chain řešení, jehož součástí jsou vyhrazená dopravní a skladová kapacita, pravidelná distribuce, zákaznické informační systémy, financování, pojištění a další služby. Prostřednictvím svých zahraničních partnerů zajišťuje dopravu zásilek do většiny světových destinací skrze silniční, leteckou i lodní přepravu.
 
Hlavní administrativní a skladové zázemí společnosti je v Děčíně, další skladové prostory strategicky umístěné u dálničních tahů má společnost v Ústí nad Labem, Praze, Brně a nově také v Přestanově.
 
 
 
Zpět