18červen2018

BIG BOX LOCATOR – NOVÁ PLATFORMA PRO VYHLEDÁNÍ VELKÝCH SKLADŮ V REGIONU CEE SPOUŠTÍ PROVOZ

Zcela nový projekt s rozsáhlou databází skladových projektů spouští realitně-poradenská společnost 108 AGENCY. Platforma je zaměřena na přehledné představení jednotlivých možností skladování v projektech nad 40.000 m2 napříč regionem CEE, tedy státy střední a východní Evropy.

Rostoucí poptávka po skladových řešeních o větším rozsahu přináší nový trend výstavby skladových hal, pro které se vžilo obecné označení „big box“. Právě na takové projekty se zaměřuje nová platforma realitně-poradenské společnosti 108 AGENCY. Na samostatných stránkách www.bigboxlocator.com tak zájemci naleznou přehlednou databázi skladových kapacit ať již ve formě existující výstavby, tak také ve fázi projektu či připravených pozemků.

big-box-locator

Web je zaměřen na poskytnutí uceleného přehledu napříč regionem CEE s cílem představit maximální množství dostupných skladových kapacit. S ohledem na limitované množství nabídek takového rozsahu a stále rostoucí zájem jak ze strany logistických, tak také výrobních či e-commerce společností vnímá společnost 108 AGENCY spouštění této platformy jako další krok ke zkvalitnění poskytovaných služeb potenciálním i stávajícím klientům.

“Vznik projektu BigBox Locator je motivován našimi zkušenostmi z posledních let, kdy cítíme rostoucí zájem o komplexní řešení skladování v rámci centralizovaných projektů značného rozsahu. Klientům tyto provozy přinášejí maximální efektivitu a do budoucna očekáváme, že tzv. „big box“ projekty budou nabývat na významu nejen u nás, ale napříč celým regionem CEE,“ uvádí Jakub Holec, Managing Director 108 AGENCY, která portál provozuje.

V České republice mezi nejznámější příklady big box výstavby patří distribuční centrum společnosti Amazon v Dobrovízi, které představuje s rozlohou 133 000 m2 největší skladovou halu u nás či například nově spouštěný projekt automatizovaného skladu společnosti Makro v areálu CTParku Prague North o rozloze 51.053 m2.

Zpět