30listopad2015

108 AGENCY získala cenu CIJ Award v kategorii Best Local Real Estate Agency

108 AGENCY převzala na slavnostním vyhlašování cen CIJ Awards 2015 Czech Republic ocenění „Best Local Real Estate Agency“ („Nejlepší místní realitní agentura“). Ceny každoročně uděluje mezinárodní realitní magazín Construction & Investment Journal významným projektům, jednotlivcům a společnostem na českém realitním trhu. Letošní 15. ročník se uskutečnil 26. listopadu v hotelu Marriott v Praze.

„Velmi si vážíme tohoto ocenění. Je odrazem naší vytrvalé práce a nadšení pro to, co děláme. Rádi bychom poděkovali všem našim klientům a obchodním partnerům za vloženou důvěru, díky které můžeme takovýchto úspěchů dosahovat,“ řekl Jakub Holec, jednatel společnosti 108 AGENCY.

108 AGENCY je česká poradenská společnost, která se zaměřuje na oblast komerčních nemovitostí. Specializuje se na pronájem, prodej a správu nemovitostí, poskytuje investiční poradenství a zajišťuje marketing developerských projektů. 108 AGENCY spolupracuje s předními realitními developery a mezi její klienty patří široké spektrum tuzemských i zahraničních společností z různých oborů podnikání. Vznikla v roce 2009 a v současné době působí v České republice a na Slovensku.

Zpět