15květen2017

108 AGENCY SK: Pronájem skladu Logicor v Novém Městě nad Váhem

Slovenská pobočka realitně-poradenské společnosti 108 AGENCY zajistila vyhledání a pronájem skladových prostor v průmyslovém parku Logicor v Novom Meste nad Váhom, který je tak nyní plně obsazen.

Nájemní smlouvu na poslední volné prostory podepsala společnost TPL Slovakia, věnující se logistice a provozování celních skladů. Ta si v areálu zajistila skladové plochy o rozloze 4 000 m2 a také více než 230 m2 kancelářských prostor.

„Vážíme si vynikající spolupráce se společností Logicor, díky které jsme mohli našemu klientovi nabídnout vhodné prostory v prvotřídním standardu, a to v rámci mimořádně vytíženého logistického hubu v rámci Slovenska,“ uvedla Andrea Drozdová, konzultant 108 AGENCY Slovensko.

Průmyslový park Logicor v Novom Meste nad Váhom se nachází přímo na dálnici D1 v obci Rakoľuby a nabízí svým nájemcům téměř 25 tisíc metrů čtverečních. Ideální napojení na hlavní dálniční tah Slovenska, spojující Bratislavu se severem Slovenska a také blízkost hranic s Českem řadí tento park mezi nejvýznamnější logistická centra.

image
Zpět