01září2017

108 AGENCY nominována v pěti kategoriích CIJ Awards 2017

Construction and InvestmentJournal (CIJ), platforma zaměřená na poskytování nejnovějších informací ze světa komerčních nemovitostí, odhalila nominace pro již sedmnáctý ročník tradičně udílených ocenění, CIJ Awards Czech Republic. Společnost 108 AGENCY s potěšením oznamuje, že se letos bude ucházet o získání titulu ve 4 kategoriích.

Ať již se jedná o kategorii Best Warehouse Lease, kde o prvenství zabojuje s projektem nového distribučního centra společnosti 4PX Express, které vzniká ve zcela novém industriálním parku VGP Park Jeneč na rozloze více než 68 tis. m2 či Best Office Lease, kam se 108 AGENCY přihlásila s projektem expanze prostor společnosti EYELEVEL, pro kterou zajistila více než 5 500 m2 moderních kancelářských prostor v projektu AFI Vokovice, společně s 25 000 m2 skladových ploch u developerské společnosti Prologis. Tato transakce příkladně rozvíjí spolupráci mezi jednotlivými odděleními 108 AGENCY.
 
Naši nominaci vnímáme jako potvrzení odborných kvalit společnosti a věříme, že navážeme na získaná ocenění v minulých letech, kterých si velice vážíme,“ uvedl k nominaci Jakub Holec, Managing Director 108 AGENCY, který zároveň za celou společnost aspiruje na vítězství v kategorii Best Leadership of The Year, a to díky úspěchům společnosti, která nadále meziročně navyšuje svůj tržní podíl na českém trhu komerčních nemovitostí.
 
O své místo na výsluní zabojuje také platforma 108 InvestmentAdvisory, vedená Janem Hospodářem. Díky jeho dlouholetým zkušenostem a tvrdé práci celého týmu 108 IA se může společnost prezentovat transakcemi v oblasti land developmentu v celkové rozloze 760 tis. m2 či akvizičním poradenstvím u více než 1 mil. m2 pozemků, to celé v hodnotě více než 1,6 mld. korun. Za tyto úspěchy byla 108 InvestmentAdvisory nominována v kategorii Best Rising Star of The Year.
 
Jakub Holec, Managing Director 108 AGENCY, dále také přijal nabídku zasednout společně s dalšími odborníky z odvětví v hodnotící komisi letošních cen CIJ Awards. Jejich úkolem bude posoudit kandidáty v celkem 33 kategoriích letošního udílení cen, jež budou vyhlášeny již 30. listopadu 2017.
 
Letošní úspěchy 108 AGENCY by mohly navázat na předchozí úspěšné roky. Společnost je držitelem ocenění Best Local Real Estate Agency pro rok 2015, na kterou v roce 2016 navázala ziskem titulu Best Warehouse Power Broker Team za celkový rozvoj obchodního postavení společnosti na českém trhu.
Zpět