12listopad2019

108 AGENCY MÍŘÍ NA CIJ AWARDS

CIJ, CEE & SEE, evropský realitní zprostředkovatel digitálních a tiskových zpráv, bude pořádat již 19. mezinárodní večer CIJ Awards v centru Prahy. Tyto ceny jsou nejvýznamnější událostí v oblasti komerčních nemovitostí v České republice. Letošní udílení se bude konat 28. listopadu ve Slovanském domě.

V roce 2018 se české a slovenské pobočce 108 AGENCY podařilo zvítězit hned v několika kategoriích. Letos se budeme snažit na náš úspěch navázat.

Pro rok 2019 jsme byli nominováni ve čtyřech kategoriích:
• Best Warehouse Real Estate Agency
• Best Land Transaction
• Best Tenant
• Best Real Estate Leadership/Professiona
l

Best Warehouse Real Estate Agency – kategorie shrnuje úspěchy společnosti dosažené za posledních 12 měsíců působení na trhu.

Best Land Transaction – do této kategorie byl nominován projekt Jana Hospodáře, Head of Investment oddělení. V České Lípě, Dobranově se podařilo vytvořit novou regionální průmyslovou zónu, scelit území dvou vlastníků a zajistit budoucí kupní smlouvu pro první i druhou etapu o celkové rozloze 90.000 m². Komplexní poradenství ze strany 108 AGENCY od počátku do samotného prodeje pozemku po získání pravomocného územního rozhodnutí trvalo 32 měsíců.

Best Tenant – do kategorie nejlepšího nájemce jsme nominovali společnost EMERGE. EMERGE byla zastupována 108 AGENCY při zprostředkování 8.000 m² v logistické hale MB2, která bude obsluhovat rozšíření výroby v CTParku Mladá Boleslav, budova MB4. Zde aktuálně probíhá lisování a také svařování komponentů pomocí robotů KUKA (automatizace) do výroby závodu ŠKODA AUTO. Budova MB2 bude sloužit pro skladování hotových výrobků i vstupních materiálů do výroby.

Best Real Estate Leadership/Professional – jako nejlepší real estate profesionál byl nominován Jakub Holec, zakladatel a CEO 108 AGENCY.

Detailnější informace k jednotlivým kategoriím a možnost hlasovat naleznete pod odkazem https://awards.cijeurope.com/cz/

Zpět